Zhuliany Intl Havalimanı Uçak Bileti Ara

Harita verileri 2021 Google
Zhuliany Intl Havalimanı Hakkında

Kiev’in iki uluslararası havalimanından biri olan Zhuliany Uluslararası Havalimanı, 1923 yılında askeri amaçlar için inşa edildi. 2. Dünya Savaşı’nın sonuna kadar askeri uçakların kullandığı havalimanına, 1949 yılında bir terminal binası yapılarak sivil uçuşlara açıldı. 1991 yılına kadar Sovyetler Birliği şehirlerine uçuşlar düzenlenen Zhuliany Uluslararası Havalimanı, Ukrayna’nın bağımsızlığını kazanmasının ardından uluslararası statü kazandı. Üçüncü terminal binası 2012’de tamamlanan havalimanı, genişleyen kapasitesi ile yıllık yolcu ortalamasını yüz binden bir milyona çıkarmayı başardı.

Zhuliany Intl Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Kiev’e 8 kilometre uzaklıkta bulunan Zhuliany Havalimanı’ndan şehir merkezine otobüs, taksi ve araç kiralama gibi ulaşım imkanlarıyla gidebileceğiniz gibi, özel aracınızla da gitmeniz mümkün. Yaklaşık yarım saatlik uzaklıkta bulunan şehir merkezine gidebilmeniz için uçağınız andan itibaren ulaşım hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Taksi

Zhuliany Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için taksileri tercih edebilirsiniz. Sizin için hızlı bir seçenek olan taksiler ile kısa sürede şehir merkezine gidebilirsiniz. Havalimanının anlaşmalı olduğu taksileri kullanarak en güvenilir, en konforlu ve hızlı yolculuğu yapma şansına sahipsiniz.

Otobüs

Zhuliany Havalimanı’ndan şehrin merkezine otobüsler ile ulaşabilirsiniz. Taksiye kıyasla daha ekonomik bir alternatif olan otobüsler ile konforlu bir yolculuğun ardından kendinizi şehrin merkezinde bulabilirsiniz. Otobüslere, uçağınızdan iner inmez ulaşabilir ve bekleme yapmadan gideceğiniz yere ulaşabilirsiniz. Farklı otobüs hatları bulunan şehirde tercih etmeniz gereken otobüsleri bulmak için öncelikle sormayı unutmayın.

Araç Kiralama

Terminal binasında bulunan araç kiralama ofislerden araç kiralayarak rahatlıkla şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Zhuliany Havalimanı içinde bulunan araç kiralama firmalarından bu hizmeti alabilirsiniz. Tercih edebileceğiniz araç kiralama firmaları arasında; Budget ve Sixt yer alıyor.

10/06/2019 Tarihinde Güncellenmiştir.
Şehir Merkezinden Zhuliany Intl Havalimanı'na Ulaşım

Kiev’e 8 kilometre uzaklıkta bulunan Zhuliany Havalimanı’na otobüs, taksi ve araç kiralama gibi ulaşım imkanlarıyla gidebileceğiniz gibi, özel aracınızla da gitmeniz mümkün. Yaklaşık yarım saatlik uzaklıkta bulunan havalimanına gidebilmeniz için uçağınız andan itibaren ulaşım hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Taksi

Zhuliany Havalimanı’na şehir merkezinden gidişte kullanılabilecek taksiler sayesinde hızlı ve güvenli bir yolculuk yapabilirsiniz. Şehir merkezinden kısa mesafede bulunması nedeniyle yolculuk sürenizi daha da kısaltacak olan taksilere şehrin her noktasından ulaşmanız mümkün.

Otobüs

Zhuliany Havalimanı’na otobüsler ile de ulaşabilirsiniz. Taksiye kıyasla daha ekonomik bir alternatif olan otobüsler ile konforlu bir yolculuğun ardından kendinizi havalimanında bulabilirsiniz. Farklı otobüs hatları bulunan şehirde tercih etmeniz gereken otobüsleri bulmak için öncelikle sormayı unutmayın.

Araç Kiralama

Terminal binasında bulunan araç kiralama ofislerinin yanı sıra şehir merkezindeki ofislerden araç kiralayarak da rahatlıkla havalimanına ulaşabilirsiniz. Tercih edebileceğiniz araç kiralama firmaları arasında; Budget ve Sixt yer alıyor.

Havalimanı Bilgileri

Ukrayna’nın başkenti Kiev’in en işlek havalimanlarından biri olan Zhuliany Havalimanı’nda İç Hatlar ve Dış Hatlar terminalleri hizmet veriyor. Terminal binalarında, restoranlar, alışveriş mağazaları ve konferans salonlarının yanı sıra çok sayıda alışveriş mağazası bulunuyor. Bunların dışında, eczane, sağlık klinikleri, polis, bebek bakım odası, çok amaçlı tuvaletler, çocuk oyun alanı, banka şubeleri, ATM’ler, döviz bozdurma, internet, telefon, masaj ve kişisel gelişim ve kayıp eşya bölgeleri de Zhuliany Havalimanı’nı öne çıkaran özelliklerden.

Havalimanında bulunan alışveriş mağazalarından, parfüm, giyim, aksesuar, alkol, oyuncak gibi farklı ürünler satın alabilirsiniz. Yeme içme ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz mekanlar arasında; Grand Coffee, Brasserie ve Molto Bene yer alıyor.

10/06/2019 Tarihinde Güncellenmiştir.
Kiev Seyahat Rehberi
Kiev Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Max
Per
Cum
Cmt
Paz
Pzt
Per
Cum
Cmt
Paz
Pzt
20ºC
18ºC
20ºC
20ºC
18ºC
30ºC
30ºC
33ºC
31ºC
31ºC
Uçuş Süreleri
Şehir
Süre
Adana
1 saat 50 dk
Ankara
1 saat 20 dk
Antalya
1 saat 50 dk
Bodrum
1 saat 50 dk
Gaziantep
2 saat
İstanbul
1 saat 10 dk
İzmir
1 saat 40 dk
Trabzon
1 saat 30 dk

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Zhuliany Intl Havalimanı varışlı uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Zhuliany Intl Havalimanı varışlı uçuşlar için arama yaptığınızda iniş yapabileceğiniz havalimanlarına uçuşu olan tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Zhuliany Intl Havalimanı varışlı uçuşları bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Zhuliany Intl Havalimanı’na alternatif havalimanları hangileridir?

Zhuliany Intl Havalimanı’na alternatif olarak Boryspil Intl Havalimanı’nı kullanabilirsiniz.

Hangi hava yolları Zhuliany Intl Havalimanı’na uçuş düzenliyor?

Atlant-Soyuz, Zhuliany Intl Havalimanı'na uçuş düzenliyor.

Hangi hava yolları Zhuliany Intl Havalimanı varışlı direkt uçuş düzenliyor?

Atlant-Soyuz Antalya şehirlerinden Zhuliany Intl Havalimanı varışlı direkt uçuş düzenliyor.

Haritada Görüntüle
Para birimi