Yurt içi her yere 55 TL'ye uçun


Ekim’den Ocak sonuna kadar indirimli fiyatlarla uçmak isteyenler için THY bir kampanya başlattı. Buna göre yurt içinde her yere her şey dahil 55 TL’den başlayan fiyatlarla uçabilirsiniz. Örneğin Trabzon’a her şey dahil gidiş dönüş 110 TL’ye uçabiliyorsunuz. Tek yön otobüs biletinden bile ucuz bir fiyat.

Bu kampanyanın süresi dolmuştur.

Satış Dönemi: 17 Ağustos 2016 - 24 Ağustos 2016

Uçuş Dönemi: 17 Ağustos 2016 - 24 Ağustos 2016

Kampanya Koşulları

Ekim’den Ocak sonuna kadar indirimli fiyatlarla uçmak isteyenler için THY bir kampanya başlattı. Buna göre yurt içinde her yere her şey dahil 55 TL’den başlayan fiyatlarla uçabilirsiniz. Örneğin Trabzon’a her şey dahil gidiş dönüş 110 TL’ye uçabiliyorsunuz. Tek yön otobüs biletinden bile ucuz bir fiyat. Ancak kampanyada biletinizi 23 Ağustos’a kadar satın almanız şart.

Otobüs biletinden ucuz

23 Ağustos günü de dahil her şey dahil tüm Türkiye’ye 55 TL’den başlayan fiyatlarla bilet satın almak için acele edin. Biletler sınırlı sayıda. Enuygun’dan bilet araması yapıp dilerseniz kredi kartıyla hızlıca satın alabilirsiniz. Ancak kampanyada biletleme tarih aralığına da dikkat edin. Biletinizin 01 Ekim 2016 ile 26 Ocak 2017 tarihlerini kapsaması gerekiyor.

Akraba ziyaretine gidecekler

Sizin için Enuygun üzerinden bilet araması yaptım ve özellikle Ekim ayında hala havaların sıcak olduğu denize girebileceğiniz yerlere 55 TL’ye bilet buldum. Örneğin Alanya’ya. Alanya’ya otobüsle sadece gidiş için en az 100 TL’yi gözden çıkarmanız lazım. Özellikle memleketine gitmek isteyenler düğün dernek ya da eş dost akraba ziyaretinde bulunmayı planlayanlar için kaçırılmayacak bir fırsat.

Para birimi
x