Sonbaharda Roma'ya ucuza uçun

Bu kampanyanın süresi dolmuştur.

Alitalia Havayolları ile İstanbul'dan İtalya'nın Roma şehrine 87 dolardan başlayan fiyatlarla uçabilirsiniz. Bunun için biletinizi 24 Ağustos'a kadar satın almanız ve bilet seyahat aralığının 15 Eylül – 15 Aralık 2016 tarihlerini kapsaması gerekiyor. Kampanya tek yön biletler için geçerli.

Satış Dönemi: 09 Ağustos 2016 - 24 Ağustos 2016
Uçuş Dönemi: 15 Eylül 2016 - 15 Aralık 2016

Kampanya Koşulları

Alitalia Havayolları ile İstanbul'dan İtalya'nın Roma şehrine 87 dolardan başlayan fiyatlarla uçabilirsiniz. Bunun için biletinizi 24 Ağustos'a kadar satın almanız ve bilet seyahat aralığının 15 Eylül – 15 Aralık 2016 tarihlerini kapsaması gerekiyor. Kampanya tek yön biletler için geçerlidir. 

Kampanya koşulları:

Bilet alımı son gün 24 Ağustos

Seyahat tarih aralığı: 15 Eylül – 15 Aralık 2016

Tarih estetik bir arada

Batı Roma İmparatorluğu'nun başkenti Roma, tarih ve estetik tutkunlarının günlerce gezip hayran kalabileceği bir şey. Katoliklerin dini merkezi Vatikan'ı bile başlı başına şapel ve kiliseleriyle 1 günde gezebilirsiniz. Roma çok büyük bir şehir değil ama müthiş tarihi eserlere sahip bir kent. Aynı zamanda şehrin her yerinde harika bir estetik düzen sizi karşılayacak.

Gezecek yer çok

MS 72 yılında yapılmış dünyanın en büyük amfi tiyatrosu Colesseum, Piezza Novano Meydanı, Aşk Çeşmesi, İspanyol Merdivenleri, ünlü markaların yer aldığı Via Condotti gibi gezecek çok sayıda yer var. Sonbahar'da gezmesi daha da keyifli Roma'ya uçak bileti satın almak için Roma uçak bileti sayfasını tıklayabilirsiniz. Ya da dilerseniz uçak bileti sayfasından tarih aralıklarını girerek de bilet araması yapabilirsiniz. Tarih dolu bir gezinti yaparken dünyanın en lezzetli kahvelerini içip pizzalarını yiyebileceğiniz Roma'ya gitmek için daha ne bekliyorsunuz?

Para birimi
x