Maximum Mobil'den 50 TL İndirim!


Enuygun’dan Maximum Kart’ınızla yapacağınız 600 TL ve üzeri uçak bileti alışverişlerinizde, Maximum Mobil'den alacağınız özel kodla anında 50 TL indirim fırsatı!

Bu kampanyanın süresi dolmuştur.

Satış Dönemi: 01 Ağustos 2019 - 31 Ağustos 2019

Uçuş Dönemi: 01 Ağustos 2019 - 31 Aralık 2020

Kampanya Koşulları

Enuygun’dan Maximum Kart’ınızla yapacağınız 600 TL ve üzeri uçak bileti alışverişlerinizde, Maximum Mobil'den alacağınız özel kodla anında 50 TL indirim fırsatı!

1. Kampanya 1-31 Ağustos 2019 tarihleri arasında Enuygun’dan tek seferde yapılacak alışverişlerde geçerlidir.

2. İndirim kodu alabilmek için Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir.

3. İndirim kodunuzu Enuygun ödeme sayfasına Maximum Kart bilgilerinizi girdikten sonra açılacak “İndirim Kodu Kullan” alanına girerek kullanabilirsiniz.

4. Bir kullanıcı kampanyadan yalnızca bir kere faydalanabilir

5. Kampanya, diğer indirim kodu ve promosyonlarla birleştirilemez.

6. İndirim kodu tutarı bölünemez, farklı bir kişiye devredilemez.

7. İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli) Kampanyaya dahil kartlardan en az birine sahipseniz Maximum Mobil uygulamamız üzerinden kampanyaya katılım yapabilirsiniz.

8. Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı ile yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.

9. Kampanya, ''Uçak Bileti by Enuygun'' mobil uygulamasında geçerli değildir.

10. İş Bankası ve Enuygun kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Para birimi
x