Enuygun kullanıcılarına özel 149 TL'den başlayan fiyatlarla araç kiralama fırsatı


Uçak yolculuklarından sonra 'şehir içi ulaşımını nasıl sağlarım' endişesi yaşamana gerek yok. Enuygun Enterprise işbirliği ile günlük 149 TL’den başlayan fiyatlarla araç kiralayabilirsin.

Bu kampanyanın süresi dolmuştur.

Satış Dönemi: 01 Kasım 2019 - 31 Aralık 2019

Uçuş Dönemi: 01 Kasım 2019 - 31 Aralık 2019

Destinasyonlar

Antalya, Bodrum, Dalaman, İstanbul, İzmir, Samsun, Trabzon

Kampanya Koşulları

Uçak yolculuklarından sonra 'şehir içi ulaşımını nasıl sağlarım' endişesi yaşamana gerek yok. Enuygun Enterprise işbirliği ile günlük 149 TL’den başlayan fiyatlarla otomobil kiralayabilirsin.

Uçak biletini satın aldıktan sonra araç kiralama işlemlerini de Enuygun üzerinden kolayca yapabilirsin. Üstelik yıl sonuna kadar ve uygun fiyatlarla… Bilet satın aldıktan sonra 'araç kiralama istiyorum' kutucuğunu tıklaman yeterli. Bu kutucuğu tıkladıktan sonra Enterprise sayfasına yönlenirsin ve bilgilerini doldurmanla birlikte havalimanındaki ofiste aracın hazır hale gelir. 31 Aralık’a kadar devam edecek bu kampanyada VW Polo dizel otomatik aracın günlük kiralama bedeli 149 TL, Toyota Corolla Hybrid model aracın bedeli ise 189 TL. Toyota Corolla Hybrid kampanya fiyatı, İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Samsun, Trabzon, Dalaman, Bodrum ofisleri için yapılan işlemlerde geçerli. VW Polo dizel otomatik kampanya fiyatı tüm ofislerde geçerli.

  • Kampanya 1 Kasım – 31 Aralık 2019 tarihleri arasındaki araç teslimlerinde geçerli olup, KDV dahil bir günlük fiyatlardır.
  • Toyota Corolla Hybrid kampanya fiyatı İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Samsun, Trabzon, Dalaman, Bodrum ofisleri için yapılan işlemlerde geçerlidir.
  • VW Polo dizel kampanya fiyatı tüm ofislerde geçerlidir.
  • Kampanya Enterprise filo imkânları ile sınırlıdır. Belirtilen araç modeli örnek teşkil eder. Aynı segmentte ya da daha üst segmentte bir araç ile hizmet sağlanabilir. Başka kampanyalarla birleştirilemez.
  • Enuygun ve Enterprise önceden haber vermeksizin kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Para birimi
x