+3 taksit fırsatı ile uçuşa geçin


1 – 31 Ocak tarihleri arasında Enuygun.com üzerinden uçak biletinizi satın alın, Garanti kredi kartlarına özel +3 taksit avantajıyla uçmanın tadını çıkarın.

Bu kampanyanın süresi dolmuştur.

Satış Dönemi: 01 Ocak 2018 - 31 Ocak 2018

Uçuş Dönemi: 01 Ocak 2018 - 31 Aralık 2018

Kampanya Koşulları

1 – 31 Ocak tarihleri arasında Enuygun.com üzerinden uçak biletinizi satın alın, Garanti kredi kartlarına özel +3 taksit avantajıyla uçmanın tadını çıkarın.

Kampanya Koşulları:

  • Kampanyada geçerli maksimum taksit sayısı 9'dur. 2 - 6 taksitli satışlarda +3, 7 taksite +2, 8 taksite ise +1 taksit eklenir. ·
  • Kampanyanın geçerli olduğu tarihler: 01-31 Ocak 2018.
  • Kampanyaya American Express, Bonus, Money Bonus, Bonus Business Card, Miles&Smiles kredi kartı, Deniz Bonus, ING Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bonus, ABank Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus, American Express Business, Miles&Smiles business ve PTT Bonus kartları dahildir. 
  • Kampanyaya Bonus Flexi ve Bonus Genç kredi kartı dahil değildir.  ·
  • Flexi kredi kartı sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmesi için banka üzerinde kayıtlı kartın bağlı olduğu telefondan 3340'a "EVET TURIZM" yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra kartın son 6 hanesini SMS olarak göndermeleri gerekir. SMS sisteme ulaştıktan sonra yapılan işlemler dikkate alınır. 
  • Kampanyaya katılım SMS'lerinin ücretleri  Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için 0,65 TL, Vodafone aboneleri için ise 0,415 TL'dir. Geri dönüş SMS’lerinden herhangi bir ücret alınmaz. 

Para birimi