Houston - Waukon Uçak Bileti Ara

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
1.558 Km
Yaklaşık Uçuş Süresi
1 saat 50 dk
En Son Satış
2 günden önce

Houston Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Taksiler ve otobüslerin havalimanına ulaşımda yoğun olarak kullanıldığı Houston’da, daha az tercih edilen diğer seçenek ise araç kiralama. Havalimanına ulaşımda raylı bir sistem bulunmadığı için yolculuk uzun sürebiliyor.

Taksi

Houston taksilerinin kredi kartıyla ödeme kabul etmesi büyük bir kolaylık. Yaşlılara özel yüzde 10 indirim uygulanması yasal olarak zorunlu. Şehrin merkezinden havalimanına taksiler ile yarım saatte ulaşabilirsiniz.

Otobüs

Havalimanına ulaşımda otobüsü tercih ederseniz bir saati aşan bir yolculuk sizleri bekliyor. Otobüs terminalinden hareket eden ilk otobüs sabah 05:07’de ve son otobüs ise gece 00:00’da hareket ediyor. Hafta sonları otobüs seferleri yolcu sayısının artması nedeniyle arttırılıyor.

Araç Kiralama

Kent merkezinde hizmet veren Avis, Budget, Hertz ve Enterprise gibi firmalardan dilediğiniz aracı kiralayabilirsiniz. Gece otobüs servisinin bulunmaması ve taksinin de zamlı tarife uygulaması, araç kiralamayı bu şartlarda makul hale getiriyor. Bunun haricinde araç kiralamak ekstra masraf olabilir.

Havalimanı Bilgileri

Dört tane terminal binası bulunan George Bush Havalimanı’nda yolcular, terminaller arasında kolayca dolaşabilmek için yeraltı metrosu ve tramvay hattını kullanabiliyor. Uluslararası hizmet veren havalimanındaki terminal binalarının ikinci katlarında sunulan tüm hizmetler, yolcuların rahatlıkla ulaşabileceği şekilde tasarlanmış.

ATM ve döviz büroları, telefon ile internet kullanım alanları, ibadethaneler, giyim odaları ve anne bakım odaları gibi hizmetlerin yanı sıra çok sayıda restoran ve mağaza da yolcuların kullanımına açık.

Bekleme zamanlarında vakit geçirebileceğiniz veya ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz pek çok alternatifin bulunduğu havalimanında, ATU Duty Free, Bayou City Travelmart, Relay ve Pinto Ranch gibi mağazalardan alışveriş yapabileceğiniz gibi, Center Bar, La Salsa, Panopolis, Urban Crave ve Brookwood Farms gibi mekânlardan da dünya mutfağının lezzetlerini tadabilirsiniz.

10 Haz 2019 Tarihinde Güncellenmiştir.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Houston-Waukon uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Houston-Waukon uçuşları için arama yaptığınızda tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Houston-Waukon uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Houston-Waukon uçuşları için hangi havalimanlarını kullanabilirim?

Houston-Waukon uçuşlarında kalkış havalimanı olarak David Wayne Hooks Memorial Havalimanı, Ellington Field Havalimanı, George Bush Intercontinental  Havalimanı, William P. Hobby Havalimanı, West Houston Havalimanı, varış için Waukon Municipal  Havalimanı kullanabilirsiniz.

Houston-Waukon arası uçuş mesafesi kaç kilometre ve uçuş kaç saat sürer?

Houston-Waukon arası uçuş mesafesi toplam 1557 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 1 saat 50 dakika sürüyor.

Houston-Waukon uçuşları için en uygun gün hangisi?

Ortalama fiyatlar incelendiğinde, Houston-Waukon uçuşları için en uygun gün: Pazartesi.

Haritada Görüntüle
Alternatif Uçuşlar
Houston - Waukon Alternatif Ulaşım
Para birimi