Herson - Adıyaman Uçak Bileti Ara

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
1.092 Km
Yaklaşık Uçuş Süresi
1 saat 20 dk
En Son Satış
2 günden önce
Yarınki Hava Durumu
(Adıyaman) 31°C / 14°C

Herson Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Ulaşım ağının kısıtlı olduğu Herson şehir merkezinden havalimanına gidişte, otobüs ve taksilerin yanı sıra araç kiralama seçeneği de kullanılabiliyor. Ayrıca özel aracı ile gitmek isteyenler için havalimanında ücretli otopark alanları da mevcut.

Taksi

Taksiler ile yarım saatte Herson Havalimanı’na ulaşabilirsiniz. Havalimanına ulaşımda direkt otobüs bulunmadığı için taksiler, mantıklı bir tercih olabilir.

Otobüs

Şehir merkezinden Chornobayivka bölgesine kadar 101 numaralı otobüs hattı hizmet veriyor. Bu bölgeye ulaştıktan sonra havalimanına 3 kilometre olan mesafeyi ister yürüyerek ister bir taksi ile kat edebilirsiniz. Şehirdeki otobüsler sabah 06:00 ile gece 01:00 saatleri arasında çalışıyor.

Araç Kiralama

Araç kiralayarak 15 kilometrelik mesafeyi 20 dakikada kat etmeniz mümkün. Şehirde birçok araç kiralama firması hizmet veriyor.

Havalimanı Bilgileri

Tek terminal binası ile Herson Havalimanı, dünyadaki diğer havalimanlarına göre daha az imkana sahip. Ücretli otopark alanlarının bulunduğu havalimanında, temel hizmetlere ek olarak sadece medikal sağlık merkezi bulunuyor.

10 Nis 2017 Tarihinde Güncellenmiştir.

Havalimanından Adıyaman Şehir Merkezine Ulaşım

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde Fırat Nehri’nin batısında yer alan Adıyaman’da şehir merkezine 22 kilometre mesafede bulunan bir havalimanı mevcut. 1998 yılından itibaren sivil kategoride şehirlerarası hizmet veren Adıyaman Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmenizi sağlayacak çeşitli ulaşım yolları bulunmakla birlikte, şehir merkezinden havalimanına da rahatlıkla gidebilirsiniz.

Adıyaman’ın merkezine yakın bulunan Adıyaman Havalimanı’ndan şehrin merkezine yolcu servisi, araç kiralama ve taksi ile ulaşım imkanı bulunduğu gibi, özel araçlarınızla da karayolu üzerinden şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

Taksi

Adıyaman Havalimanı’ndan şehrin merkez noktasına ulaşımda tercih edebileceğiniz en hızlı seçenek taksiler olacaktır. Trafiğin yoğunluk durumuna göre zamanınızı diğer tercihlere oranla daha hesaplı şekilde kullanmanızı sağlayacak olan taksiler ile kısa zamanda merkeze ulaşabilirsiniz. Havalimanında 24 saat hizmet veren taksiler sizin için bu anlamda iyi bir tercih olabilir.

Araç Kiralama

Terminal binasında araç kiralama hizmeti sunan ofisler bulunan Adıyaman Havalimanı’ndan araç kiralayarak rahatlıkla şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Havalimanı içinde bulunan AVIS firmasından bu hizmeti alabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Adıyaman Havalimanı’ndan şehir merkezlerine ulaşmak için kullanabileceğiniz bir diğer araç yolcu servisleri. Türk Hava Yolları firmasının yolcularına özel otobüs servisi hizmetleri bulunuyor. Bu firmayı kullanarak Adıyaman Havalimanı’na ulaşmış yolculara sunulan yolcu servisi hizmeti ile şehir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

25 Oca 2017 Tarihinde Güncellenmiştir.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Herson-Adıyaman uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Herson-Adıyaman uçuşları için arama yaptığınızda tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Herson-Adıyaman uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Herson-Adıyaman uçuşları için hangi havalimanlarını kullanabilirim?

Herson-Adıyaman uçuşlarında kalkış havalimanı olarak Kherson Intl. Havalimanı, varış için Adıyaman Havalimanı kullanabilirsiniz.

Herson-Adıyaman arası uçuş mesafesi kaç kilometre ve uçuş kaç saat sürer?

Herson-Adıyaman arası uçuş mesafesi toplam 1092 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 1 saat 20 dakika sürüyor.

Herson-Adıyaman uçuşları için en uygun gün hangisi?

Ortalama fiyatlar incelendiğinde, Herson-Adıyaman uçuşları için en uygun gün: Pazartesi.

Adıyaman Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Maks
Sal
14ºC
31ºC
Sal
Çar
17ºC
29ºC
Çar
Per
20ºC
33ºC
Per
Cum
20ºC
34ºC
Cum
Cmt
17ºC
33ºC
Cmt
Haritada Görüntüle
Herson - Adıyaman Alternatif Ulaşım
Para birimi