Hannover - Xinzhou Uçak Bileti Ara

En Son Satış
2 günden önce
Şu anda Xinzhou Yerel Saati
GMT +9

Hannover Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Hannover Havalimanı

Hannover Langenhagen Uluslararası Havalimanı, aşağı Saksonya’nın başkenti Hannover’den 11 km uzaklıktadır. Hannover Havalimanı’na ulaşmak için en çok tercih edilen alternatif raylı sistemlerdir. Ancak bunun yanında otobüs, taksi ve araba kiralamak da değerlendirilebilecek seçenekler arasında yer alır. 

Tren

Her gün saat 03.35-01.05 arası yarım saatte bir işleyen S5 S-Bahnline Hannover Havalimanı hattı sizi doğrudan havalimanına ulaştırır. Bu seçenek en uygun alternatifler arasında yer alır.

Otobüs

Şehir merkezindeki Langenhagen merkez istasyonundan Hannover havalimanına her saat başı otobüs kalkar. Havalimanına ulaşmak için bu seçeneği değerlendirebilirsiniz.

Özel Araç

A7 Hamburg-Kassel otobanı ve A2 Berlin-Dortmund otobanı üzerinden havalimanı bağlantısı A352 veya Langenhagen otoban çıkışı A2 üzerinden doğrudan havalimanına ulaşabilirsiniz.

Hannover Havalimanı tüm karayollarında ve otoban bağlantısında kapsamlı bir şekilde levhalarla belirtilmiştir. Değişik ücret sınıflarında 14.000 kapasiteli otoparka da aracınızı rahatlıkla bırakabilirsiniz.

Havalimanı Bilgileri

Hannover Havalimanı Almanya’nın dokuzuncu büyük havalimanıdır.1952 yılında dizayn edilmiştir ve mimari açıdan Moskova’nın Sheremetyevo Havalimanına örnek oluşturmuştur. Terminal içerisinde vaktinizi değerlendirebileceğiniz birçok seçenek bulunmaktadır.

Uçuş similatöründe pilot olmanın keyfini çıkarabilir, havalimanının terasında kahvaltı yapabilirsiniz. Havalimanı turuyla havalimanını dolaşabilirsiniz. Duty free alanında bulunan Calvin Klein, Versace, Dolce&Gabbana gibi mağazalardan uygun fiyata alışveriş yapabilirsiniz.

24/10/2016 Tarihinde Güncellenmiştir.

Havalimanından Xinzhou Şehir Merkezine Ulaşım

Görülmesi Gereken Mekanlar
Haritada Görüntüle
Para birimi
x