Hamburg - Şarjah Uçak Bileti Ara

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
4.871 Km
Yaklaşık Uçuş Süresi
6 saat
En Son Satış
2 günden önce
Yarınki Hava Durumu
(Şarjah) 24°C / 15°C

Hamburg Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Hamburg Havalimanı

Hamburg şehir merkezine 8 km uzaklıkta olan Hamburg Uluslararası Havalimanı’na ulaşım taksi, otobüs ve banliyö trenleriyle sağlanmaktadır. Dilerseniz araba kiralayarak havalimanına kolayca ulaşabilirsiniz.

Tren

Havalimanına ulaşımın en iyi alternatiflerinden biridir. Yolculuk 30 dakika sürmektedir. Havalimanına giderken dikkat etmeniz gereken bir nokta vardır. Havaalanına gidişte trenler Ohlsdorf durağında ayrılmakta ve yalnızca ilk 3 vagon havaalanına hareket eder, diğerleri ise Poppenbüttel banliyölerine hareket eder.

Otobüs

Hamburg merkez otobüs istasyonundan otobüsler uçuşlara bağlantılı olarak sağlanmaktadır. Otobüsler belediye binası yakınlarındaki Rathausmarkt’tan kalkar. Havalimanına ulaşımı sağlar. Son durak olarak tekrar Rathausmarkt’a gelir ve bütün gece çalışırlar. Bu seçeneği de göz önünde bulundurmanız tavsiye edilir.

Özel Araç

Hamburg havalimanına ulaşımın en kolay yollarından birisi de karayolunu kullanarak araçla ulaşmaktır. Çok gelişmiş bir otoyol ağı bulunan Hamburg’a bu şekilde rahatça ulaşabilirsiniz. Havalimanı otobanlarla şehre bağlanır. Ayrıca içerisinde bulunan 12.000 araç kapasiteli otoparka da aracınızı rahat bir şekilde bırakabilirsiniz.

Havalimanı Bilgileri

Hamburg Havalimanı Almanya’nın 5. en yoğun yolcu trafiğine sahip havalimanıdır. Ayrıca havalimanları arasında en modern mimariye sahip havalimanlarından biridir. Ancak; şehir merkezine çok yakın olduğundan ve uçakların çıkardığı gürültünün halkı rahatsız etmesinden dolayı gece uçuşları yapılmamaktadır. Bu sebeple gece 12’yi geçen inişler Hannover Havalimanı’na yönlendirilir. Uçuşlarınızda bunu dikkate almanız önerilir, zira kendinizi Hannover Havalimanı’nda bulabilirsiniz.

Bunun dışında havalimanında bulunan birçok hizmetten yararlanabilirsiniz. Bunlar arasında duty free’den kahve salonlarına, restoranlardan birçok ünlü markanın bulunduğu dükkânlara kadar bir sürü seçenek gösterilebilir. Vaktinizi buralarda değerlendirebilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz.

02/12/2016 Tarihinde Güncellenmiştir.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Hamburg-Şarjah uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Hamburg-Şarjah uçuşları için arama yaptığınızda tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Hamburg-Şarjah uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Hamburg-Şarjah arası uçuş mesafesi kaç kilometre ve uçuş kaç saat sürer?

Hamburg-Şarjah arası uçuş mesafesi toplam 4871 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 6 saat sürüyor.

Şarjah Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Maks
Cmt
15ºC
24ºC
Cmt
Paz
20ºC
27ºC
Paz
Pzt
21ºC
29ºC
Pzt
Sal
18ºC
27ºC
Sal
Çar
18ºC
27ºC
Çar
Haritada Görüntüle
Şarjah Hakkında Daha Fazla
Hamburg - Şarjah Alternatif Ulaşım
Para birimi