Hamburg - Al Ain Uçak Bileti Ara

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
4.995 Km
Yaklaşık Uçuş Süresi
6 saat 10 dk
En Son Satış
2 günden önce
Şu anda Al Ain Yerel Saati
GMT +5

Hamburg Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Hamburg şehir merkezine 8 km uzaklıkta olan Hamburg Uluslararası Havalimanı’na ulaşım taksi, otobüs ve banliyö trenleriyle sağlanmaktadır. Dilerseniz araba kiralayarak havalimanına kolayca ulaşabilirsiniz.

Tren

Havalimanına ulaşımın en iyi alternatiflerinden biridir. Yolculuk 30 dakika sürmektedir. Havalimanına giderken dikkat etmeniz gereken bir nokta vardır. Havaalanına gidişte trenler Ohlsdorf durağında ayrılmakta ve yalnızca ilk 3 vagon havaalanına hareket eder, diğerleri ise Poppenbüttel banliyölerine hareket eder.

Otobüs

Hamburg merkez otobüs istasyonundan otobüsler uçuşlara bağlantılı olarak sağlanmaktadır. Otobüsler belediye binası yakınlarındaki Rathausmarkt’tan kalkar. Havalimanına ulaşımı sağlar. Son durak olarak tekrar Rathausmarkt’a gelir ve bütün gece çalışırlar. Bu seçeneği de göz önünde bulundurmanız tavsiye edilir.

Özel Araç

Hamburg havalimanına ulaşımın en kolay yollarından birisi de karayolunu kullanarak araçla ulaşmaktır. Çok gelişmiş bir otoyol ağı bulunan Hamburg’a bu şekilde rahatça ulaşabilirsiniz. Havalimanı otobanlarla şehre bağlanır. Ayrıca içerisinde bulunan 12.000 araç kapasiteli otoparka da aracınızı rahat bir şekilde bırakabilirsiniz.

Havalimanı Bilgileri

Hamburg Havalimanı Almanya’nın 5. en yoğun yolcu trafiğine sahip havalimanıdır. Ayrıca havalimanları arasında en modern mimariye sahip havalimanlarından biridir. Ancak; şehir merkezine çok yakın olduğundan ve uçakların çıkardığı gürültünün halkı rahatsız etmesinden dolayı gece uçuşları yapılmamaktadır. Bu sebeple gece 12’yi geçen inişler Hannover Havalimanı’na yönlendirilir. Uçuşlarınızda bunu dikkate almanız önerilir, zira kendinizi Hannover Havalimanı’nda bulabilirsiniz.

Bunun dışında havalimanında bulunan birçok hizmetten yararlanabilirsiniz. Bunlar arasında duty free’den kahve salonlarına, restoranlardan birçok ünlü markanın bulunduğu dükkânlara kadar bir sürü seçenek gösterilebilir. Vaktinizi buralarda değerlendirebilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz.

08/11/2016 Tarihinde Güncellenmiştir.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Hamburg-Al Ain uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Hamburg-Al Ain uçuşları için arama yaptığınızda tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Hamburg-Al Ain uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Hamburg-Al Ain uçuşları için hangi havalimanlarını kullanabilirim?

Hamburg-Al Ain uçuşlarında kalkış havalimanı olarak Hamburg Havalimanı, Luebeck-Blankensee Havalimanı, Hamburg Hauptbahnhof Havalimanı, varış için International Havalimanı kullanabilirsiniz.

Hamburg-Al Ain arası uçuş mesafesi kaç kilometre ve uçuş kaç saat sürer?

Hamburg-Al Ain arası uçuş mesafesi toplam 4994 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 6 saat 10 dakika sürüyor.

Hamburg-Al Ain uçuşları için en uygun gün hangisi?

Ortalama fiyatlar incelendiğinde, Hamburg-Al Ain uçuşları için en uygun gün: Pazartesi.

Hamburg-Al Ain uçak bileti alırken HES kodu kullanmam gerekecek mi?

Evet, Hamburg-Al Ain uçak bileti satın almak için HES kodu almanız ve yolcu bilgileri aşamasında göreceğiniz HES kodu alanına size özel HES kodunuzu yazmanız gerekiyor. HES kodu nasıl alınır başlıklı yazımızda aradığınız cevapları bulabilirsiniz.

Haritada Görüntüle
Hamburg - Al Ain Alternatif Ulaşım
Para birimi