FTFlyEgypt

Ucuz Flyegypt Uçak Bileti

Hızlı Erişim

FT FlyEgypt Hakkında

Merkezi Mısır’ın Asya ve Avrupa'ya yapılan uçuşlarla ülkenin ana giriş noktası olan Kahire Uluslararası Havalimanı’nda (CAI) olan havayolu şirketi FlyEgypt, düşük maliyetli ve charter uçuşlarla Mısır’ın büyük ve turistik şehirlerinin yanı sıra Ürdün, Kuveyt, Suudi Arabistan ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde 10’dan fazla destinasyona ulaşıyor. 2015 yılında Kahire ve Cidde arası uçuşlarla hizmete başlayan havayolu, her yıl uçtuğu destinasyon sayısını arttırıyor.

Uçak filosunda 18 yolcu kapasiteli 2 tane Boeing 737-700, 189 yolcu kapasiteli 5 tane Boeing 737-800 ve yine 189 yolcu kapasiteli 2 tane Boeing 737 MAX uçağa sahip FlyEgypt, güvenli ve rahat bir uçuş deneyimi için hem pilotlarına hem de uçuş personellerine düzenli olarak eğitimler veriyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun’da aradığım FlyEgypt uçuşlarını bulabilir miyim?

Enuygun’da FlyEgypt uçuşlarını bulabilirsiniz. Enuygun, hava yolunun anlık verilerini direkt olarak çeker ve diğer hava yollarıyla karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih ve destinasyon için tüm FlyEgypt uçuşlarını bir arada görebilir ve diğer hava yollarıyla fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Enuygun’dan FlyEgypt uçak bileti aldım online check-in ve PNR sorgulama işlemlerini nasıl yaparım?

Enuygun’dan aldığınız FlyEgypt uçak biletleriniz için online check-in işleminizi buradan ve PNR sorgulama işlemini ise bu sayfa üzerinden yapabilirsiniz.

Enuygun’da FlyEgypt kampanyalarından faydalanabilir miyim?

FlyEgypt tarafından düzenlenen tüm aktif kampanyalardan Enuygun’da da faydalanabilirsiniz. Kampanyalar sayfamızda tüm kampanyaları bir arada inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda uçuş listeleme sayfamızda hava yollarının kampanyalı fiyatlarını görebilir ve Enuygun’dan uçak bileti alırken bu fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Para birimi