Dnepropetrovsk International Havalimanı Uçak Bileti Ara

Harita verileri 2020 Google

Sizin İçin Seçtiğimiz Dnepropetrovsk International Havalimanı Kalkışlı Uçuşlar

Sizin için Seçtiğimiz Dnepropetrovsk International Havalimanı Varışlı Yurt Dışı Uçuşlar

Dnepropetrovsk International Havalimanı Hakkında

Dnipropetrovsk Uluslararası Havalimanı, Ukrayna’nın Dnipropetrovsk Oblastı’nın idari merkezi olan Dnipropetrovsk kentinde yer alan uluslararası bir havalimanıdır. Şehir merkezine 15 km uzaklıkta bulunan havalimanı yurt içi ve yurt dışı olmak üzere birçok bölgeye ulaşım imkânı sunuyor. İnşasına 1918 yılında kurulan havalimanı 1943'te Alman işgalcilerinden kurtulduğunda, çok amaçlı uçakların üssü haline getirildi. 1975 yılında Dnipropetrovsk Uluslararası Havalimanı, dünya standartlarını karşılayan örnek havaalanı olarak seçildi. Havalimanını her yıl 300 bini aşkın yolcu ziyaret ediyor.

Dnepropetrovsk International Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Ukrayna’nın Dnipropetrovsk şehrinde merkeze 15 kilometre uzaklıkta Dnipropetrovsk Havalimanı bulunuyor. Uluslararası alanda hizmet veren Dnipropetrovsk Havalimanı’ndan her yıl çok sayıda uçuşla sayısız yolcu taşınıyor.

Dnipropetrovsk Havalimanı’ndan şehir merkezine gidiş geliş için farklı ulaşım seçeneklerinin bulunduğu Dnipropetrovsk’te size en uygun seçenek ile yolculuk edebilirsiniz.

Ulaşım seçeneklerinin yanı sıra Dnipropetrovsk Havalimanı’nda sayısız hizmetler ve faaliyetlerden de yararlanabilirsiniz. Dnipropetrovsk Havalimanı’ndan şehir merkezine farklı ulaşım seçeneklerine sahipsiniz. Bu seçeneklerin başında taksiler olup otobüs ve araç kiralama yolu ile şehir merkezine gidebilirsiniz.

Taksi

Dnipropetrovsk Havalimanı’nda istediğiniz anda çağırabileceğini taksiler ile şehir merkezine rahatlıkla ve en hızlı şekilde gidebilirsiniz. Uçağınız indiği andan itibaren tutabileceğiniz taksilerle kısa sürede şehrin merkezinde olabilirsiniz.

Otobüs

Dnipropetrovsk Havalimanı’ndan şehir merkezine gidebileceğiniz bir diğer araç otobüsler. İki tane farklı otobüs hattı üzerinden gidilen şehir merkezine otobüsler ile hesaplı ve kolayca gidebilirsiniz. Binmeden önce 109 ve 60 numaralı otobüslerden hangisine binmeniz gerektiğini sormayı unutmayın.

Araç Kiralama

Dnipropetrovsk Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için kullanabileceğiniz bir diğer yol araç kiralama. Havalimanında bulunan araç kiralama ofislerinden araç kiralayarak şehir merkezine istediğiniz rahatlıkta gitmeyi tercih edebilirsiniz. İster şoförlü ister şoförsüz olarak kiralayabileceğiniz araçlar ile hızlı ve kolayca kendinizi şehir merkezinde bulabilirsiniz.

09/05/2017 Tarihinde Güncellenmiştir.
Şehir Merkezinden Dnepropetrovsk International Havalimanı'na Ulaşım

Şehir merkezinden Dnipropetrovsk Havalimanı’na gidiş geliş için kullanabileceğiniz farklı ulaşım araçları mevcut. Taksiler başta olmak üzere, otobüsler ve araç kiralama yolları ile şehir merkezine gidebilirsiniz.

Taksi

Şehrin tüm noktalarından çağırabileceğiniz taksiler ile Dnipropetrovsk Havalimanı’na hızlıca ve konforlu şekilde gidebilirsiniz. 15 kilometre uzaklıkta bulunan Dnipropetrovsk Havalimanı’na taksiler sayesinde en hızlı şekilde ulaşmanız mümkün.

Otobüs

Şehrin tüm bölgelerinden binebileceğiniz otobüsler ile Dnipropetrovsk Havalimanı’na taksilere oranla daha uzun sürede fakat daha ekonomik olarak gidebilirsiniz. Şehir otobüs hatlarındaki iki farklı hat üzerinden binebileceğiniz otobüsler sizi rahatlıkla Dnipropetrovsk Havalimanı’na götürecek.

Araç Kiralama

Dnipropetrovsk Havalimanı’na gitmek için seçebileceğiniz rahat seçeneklerden birisi de araç kiralama. Şehir merkezinde bulunan araç kiralama ofislerinden kiralayabileceğiniz araçlar ile uçağınıza rahatlıkla yetişebilirsiniz. Araçları şoförlü veya şoförsüz olarak kiralama şansınız olduğunu unutmayın.

Havalimanı Bilgileri

Ukrayna’nın Dnipropetrovsk şehrinde bulunan Dnipropetrovsk Havalimanı’ndan şehirlerarası ve uluslararası seferler düzenleniyor. Ukrayna’yı ve Dnipropetrovsk’i çevre ülkelere ve tüm dünyaya bağlayan Dnipropetrovsk Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım seçenekleri çeşitli olmakla birlikte, havalimanı içerisindeki hizmetler de oldukça çeşitli.

Havalimanı terminal binasında sağlık merkezi, bebek bakım odası, kablosuz internet gibi hizmetlerin yanı sıra para işlemlerinizi yapabileceğiniz banka ATM’leri de yer alıyor. Bunların haricinde alışveriş yapabileceğiniz Ukraine Duty Free ve Ukrainian Souvenirs mağazaları ile birlikte Eddie’s Bar ve Cozy Cafe olmak üzere yeme içme ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz mekanlar bulunuyor.

09/05/2017 Tarihinde Güncellenmiştir.
Dnipro Seyahat Rehberi
Dnipro Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Max
Pzt
Sal
Çar
Per
Cum
Pzt
Sal
Çar
Per
Cum
-2ºC
0ºC
0ºC
-2ºC
-2ºC
1ºC
4ºC
4ºC
2ºC
7ºC
Uçuş Süreleri
Şehir
Süre
Adana
1 saat 30 dk
Ankara
1 saat 50 dk
Antalya
1 saat 40 dk
Bodrum
1 saat 40 dk
Gaziantep
1 saat 30 dk
İstanbul
1 saat 50 dk
İzmir
1 saat 30 dk
Trabzon
1 saat 50 dk
Haritada Görüntüle
Para birimi
x