Denizli - Kamiraba Uçak Bileti Ara

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
368 Km
Yaklaşık Uçuş Süresi
1 saat 10 dk
En Son Satış
2 günden önce
Şu anda Kamiraba Yerel Saati
GMT +11

Denizli Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Denizli’de şehir merkezine 63 kilometre uzaklıkta yer alan, iç hat ve dış hat seferleriyle hizmetini sürdüren Denizli Çardak Havalimanı bulunuyor. Sivil ve askeri kategoride hizmet veren Denizli Çardak Havalimanı, kendi açık otoparkına sahip olmakla birlikte şehir merkezine gidebilmeniz için çeşitli alternatifleri de sizlere sunuyor. Aynı şekilde şehir merkezinden Denizli Çardak Havalimanı’na gidiş için de aynı alternatifleri kullanmanız mümkün.

Taksi

Şehrin merkezinde bulunduğunuz her yerden taksiler ile Denizli Çardak Havalimanı’na ulaşabilirsiniz. Tercih edebileceğiniz en hızlı seçenek olan taksiler ile trafiğin yoğunluk durumuna göre zamanınızı diğer tercihlere oranla daha hesaplı şekilde kullanabilirsiniz.

Otobüs

Denizli Çardak Havalimanı’na şehrin merkezinden otobüsler ile gidebilirsiniz. Otobüsler ile yaklaşık 45 dakika süren bir yolculuğun ardından kendinizi havalimanında bulabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Havalimanına gitmek için kullanabileceğiniz bir diğer seçenek ise yolcu servisleri. Türk Hava Yolları’na ait yolcu servisleri ile hem havalimanından şehir merkezine hem de şehir merkezinden havalimanına gitmeniz oldukça kolay.

Araç Kiralama

Terminal binasında araç kiralama ofislerinin bulunmasının yanı sıra, şehir merkezindeki araç kiralama ofislerinden de kiraladığınız araçlar ile havalimanına gidebilirsiniz. Araç kiralama firmalarının merkez ofislerinden kiralayabileceğiniz araçlarla havalimanına ulaştıktan sonra, havalimanı binası içerisindeki ofislerine bırakabilirsiniz. Tercih edebileceğiniz firmalar arasında; Avis, Baytur, Budget, Europcar ve Varlık yer alıyor.

Havalimanı Bilgileri

Denizli Çardak Havalimanı’nda, İç Hatlar, Dış Hatlar ve Genel Havacılık terminalleri tek bina içinde hizmet veriyor. Yapımı 2008 yılında tamamlanan ve hizmete açılan Denizli Çardak Havalimanı’nda, araç kiralama ofisleri, sağlık ünitesi, büfe, ATM, şarjmatikler ve hediyelik eşya satış yerlerinin yanı sıra kafe ve büfe gibi yiyecek içecek ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz bölümler de mevcut.

15/03/2018 Tarihinde Güncellenmiştir.

Havalimanından Kamiraba Şehir Merkezine Ulaşım

Görülmesi Gereken Mekanlar

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Denizli-Kamiraba uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Denizli-Kamiraba uçuşları için arama yaptığınızda tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Denizli-Kamiraba uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Denizli-Kamiraba uçuşları için hangi havalimanlarını kullanabilirim?

Denizli-Kamiraba uçuşlarında kalkış havalimanı olarak Çardak Havalimanı, varış için Kamiraba Havalimanı kullanabilirsiniz.

Denizli-Kamiraba arası uçuş mesafesi kaç kilometre ve uçuş kaç saat sürer?

Denizli-Kamiraba arası uçuş mesafesi toplam 368 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 1 saat 10 dakika sürüyor.

Denizli-Kamiraba uçuşları için en uygun gün hangisi?

Ortalama fiyatlar incelendiğinde, Denizli-Kamiraba uçuşları için en uygun gün: Pazartesi.

Haritada Görüntüle
Denizli - Kamiraba Alternatif Ulaşım
Para birimi
x