Çanakkale - Keglsugl Uçak Bileti Ara

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
933 Km
Yaklaşık Uçuş Süresi
1 saat 50 dk
En Son Satış
2 günden önce
Şu anda Keglsugl Yerel Saati
GMT +11

Çanakkale Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Çanakkale Havalimanı’na taksi, otobüsler ve araç kiralama ile ulaşım imkanı bulunduğu gibi, şahsi aracınızla gelip otoparktan faydalanmanız da mümkün. Taksi Çanakkale Havalimanı’na ulaşım için tercih edebileceğiniz en rahat ve hızlı seçenek taksi. Şehrin birçok noktasından binebileceğiniz ticari taksiler ile Çanakkale Havalimanı’na uçağınıza yetişme sorunu olmadan rahatlıkla, konforlu ve hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Otobüs

Şehir merkezinden Çanakkale Havalimanı’na ulaşmak için kullanabileceğiniz bir diğer araç ise belediye otobüsleri. Üstelik Çanakkale Belediyesi’nin uçak gün ve saatlerine uyumlu olarak ayarladığı belediye otobüsleri sayesinde uçağınızı kaçırma gibi bir riskiniz de bulunmuyor.

Şehir merkezinden bineceğiniz belediye otobüsleri sırayla Necippaşa Cami, Kordon, İskele, Demircioğlu Caddesi, Atatürk Caddesi, Eski Tansaş, Troya Caddesi, Şehit Gürol Caddesi ve Havalimanı güzergahından ilerliyor.

Araç Kiralama

Şehir merkezinden Çanakkale Havalimanı’na gitmek için araç kiralama hizmetini de tercih edebilirsiniz. Havalimanının sizin için özel olarak sunduğu araçları kiralayarak havalimanına rahatlıkta gitmeyi seçebilirsiniz.

Havalimanı Bilgileri

İç Hatlar ve Dış Hatlar terminallerine sahip olan Çanakkale Havalimanı’nın İç Hatlar bölümünde; ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bir büfe ve THY bilet satış ofisi bulunuyor. Dış Hatlar terminalinde ise VIP salonu yer alıyor. THY, Anadolujet ve Borajet firmaları ile uçuş yapabileceğiniz Çanakkale Havalimanı’ndan Ankara Esenboğa Havalimanı ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na seferler düzenleniyor.

09/02/2017 Tarihinde Güncellenmiştir.

Havalimanından Keglsugl Şehir Merkezine Ulaşım

Görülmesi Gereken Mekanlar

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Çanakkale-Keglsugl uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Çanakkale-Keglsugl uçuşları için arama yaptığınızda tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Çanakkale-Keglsugl uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Çanakkale-Keglsugl uçuşları için hangi havalimanlarını kullanabilirim?

Çanakkale-Keglsugl uçuşlarında kalkış havalimanı olarak Çanakkale Havalimanı, varış için Keglsugl Havalimanı kullanabilirsiniz.

Çanakkale-Keglsugl arası uçuş mesafesi kaç kilometre ve uçuş kaç saat sürer?

Çanakkale-Keglsugl arası uçuş mesafesi toplam 933 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 1 saat 50 dakika sürüyor.

Çanakkale-Keglsugl uçuşları için en uygun gün hangisi?

Ortalama fiyatlar incelendiğinde, Çanakkale-Keglsugl uçuşları için en uygun gün: Pazartesi.

Haritada Görüntüle
Çanakkale - Keglsugl Alternatif Ulaşım
Para birimi
x