Bolzano Bozen Uçak Bileti Ara

Bolzano Bozen Hakkında

Aynı zamanda İtalya’nın kuzeyinde yer alan Güney Tirol Bölgesi’nin başkenti olan Bolzano Bozen'de yaklaşık 110 bin kişilik bir nüfus yaşıyor. Şehrin ekonomisi genellikle turizm ve tarıma dayalı. Konumunun da etkisiyle Fransız ve Alman kökenli göçmenlerin de yaşadığı Bolzano Bozen'de Almanca konuşanları duyarsanız şaşırmayın. Kentte ılıman Akdeniz iklimi hakim. Sıcaklıklar yıl boyunca 8 ile 30 derece arasında değişiyor. Kentte gezip görebileceğiniz yerler arasında ise tarihi Bolzano Katedrali ile aynı zamanda civarda alışveriş yapabileceğiniz küçük dükkanların da bulunduğu Walther Meydanı ilk sıralarda geliyor. Tarihi kalıntılara meraklıysanız Runkeistein Kalesi ve Maretsch Kalesi'ni de listeye dahil etmenizde fayda var. Güney Tirol Arkeoloji Müzesi'nde ise bölgede bulunan antik kalıntıları görebilir ve şehrin tarihine doğru yolculuğa çıkabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Bolzano Bozen uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Bolzano Bozen varış noktasına tercih ettiğiniz kalkış noktasından uçuşu olan tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Bolzano Bozen uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Bolzano Bozen uçuşları hangi havalimanına düzenleniyor?

Bolzano Bozen uçuşları Dolomiti Havalimanı'na düzenleniyor.

Bolzano Bozen yolculuğu uçakla kaç saat sürüyor?

Adana-Bolzano Bozen 2 saat 40 dakika, Ankara-Bolzano Bozen 2 saat 20 dakika, Antalya-Bolzano Bozen 2 saat 20 dakika, Bodrum-Bolzano Bozen 2 saat, Gaziantep-Bolzano Bozen 3 saat, İstanbul-Bolzano Bozen 1 saat 50 dakika, İzmir-Bolzano Bozen 1 saat 50 dakika, Trabzon-Bolzano Bozen 2 saat 50 dakika sürüyor.

Bolzano Bozen uçak bileti alırken HES kodu kullanmam gerekiyor mu?

Evet, Bolzano Bozen uçak bileti satın almak için yolcu bilgileri aşamasında göreceğiniz HES kodu alanına size özel HES kodunuzu yazmanız gerekiyor. HES kodu nasıl alınır başlıklı yazımızda aradığınız cevapları bulabilirsiniz.

Bolzano Bozen Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Maks
Paz
10ºC
18ºC
Paz
Pzt
7ºC
20ºC
Pzt
Sal
7ºC
19ºC
Sal
Çar
5ºC
20ºC
Çar
Per
8ºC
21ºC
Per
Uçuş Süreleri
Haritada Görüntüle
Bolzano Bozen Hakkında Daha Fazla
Bolzano Bozen Alternatif Ulaşım
Para birimi