Bodrum - Shoreham By Sea Uçak Bileti Ara

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
2.637 Km
Yaklaşık Uçuş Süresi
3 saat 10 dk
En Son Satış
2 günden önce
Şu anda Shoreham By Sea Yerel Saati
GMT +1

Bodrum Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Belediye Otobüsü

Bodrum’un merkezi ile Muğla il merkezinden Milas Bodrum Havalimanı’na gitmek için Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin havalimanı otobüslerini kullanmak gerekiyor. Otobüsler il merkezi Menteşe’de Muğla Otogarı’ndan, Bodrum ilçe merkezinde ise Bodrum Otogarı’ndan kalkıyor. Menteşe’den hareket eden otobüs ayrıca Yatağan ve Milas ilçelerine de uğruyor.

Havalimanı Servisleri

Bodrum’un merkezinden Milas Bodrum Havalimanı’na üç havayolu şirketinin servisleriyle ulaşmak da mümkün.

Bodrum Otogar’dan hareket eden Atlas Global, Pegasus ve Onur Air’e ait ücretsiz servisler kalkış saatleri ise uçuş saatlerine göre belirleniyor. Otogar’dan ayrıca Havaş’a ait otobüslere de binebilirsiniz.

Taksi

Taksilerin havalimanına ulaşım için belirlediği özel fiyatları mevcut. Bu fiyatlar sezonluk ve yıllık olarak değişebiliyor ve yolculuğa başlamadan önce güncel fiyatları öğrenmenizde yarar var.

Özel Araç

Bodrum’u dünyaya bağlayan tek otoyol olan D330’u kullanarak Milas yönünde gittiğinizde havalimanına ulaşacaksınız. Muğla il merkezinden gitmek isterseniz Yatağan ve Milas ilçeleri üzerinden D330’a girip buradan da Milas Bodrum Havalimanı’na ulaşmak mümkün.

Havalimanı Bilgileri

Gelecek dönemde yeni terminal binasına kavuşacak olan iç hatlar, uçak beklerken zaman geçirmek için pek fazla şey vaat etmese de kahvenizi içebileceğiniz Street Cafe adında küçük ve şirin bir kafesi var. Hemen her havalimanında mutlaka denk geleceğiniz Burger King’i de burada bulmak mümkün.

Yıllık 3 ila 5 milyon arası yolcu ağırlayan havalimanının dış hatlarında vaktinizin çoğunu Duty Free’de geçirebilir, Anadolu ve Ege kültürüne ilişkin birçok hediyelik eşya ve yiyecek bulabilirsiniz.

28/03/2017 Tarihinde Güncellenmiştir.

Havalimanından Shoreham By Sea Şehir Merkezine Ulaşım

Shoreham By Sea Otelleri

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Bodrum-Shoreham By Sea uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Bodrum-Shoreham By Sea uçuşları için arama yaptığınızda tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Bodrum-Shoreham By Sea uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Bodrum-Shoreham By Sea uçuşları için hangi havalimanlarını kullanabilirim?

Bodrum-Shoreham By Sea uçuşlarında kalkış havalimanı olarak Milas Havalimanı, varış için Shoreham By Sea Havalimanı kullanabilirsiniz.

Bodrum-Shoreham By Sea arası uçuş mesafesi kaç kilometre ve uçuş kaç saat sürer?

Bodrum-Shoreham By Sea arası uçuş mesafesi toplam 2636 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 3 saat 10 dakika sürüyor.

Bodrum-Shoreham By Sea uçuşları için en uygun gün hangisi?

Ortalama fiyatlar incelendiğinde, Bodrum-Shoreham By Sea uçuşları için en uygun gün: Pazartesi.

Haritada Görüntüle
Bodrum - Shoreham By Sea Alternatif Ulaşım
Para birimi
x