Berlin - Leipzig/halle Uçak Bileti Ara

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
160 Km
Yaklaşık Uçuş Süresi
40 dk
En Son Satış
2 günden önce
Yarınki Hava Durumu
(Leipzig/Halle) 8°C / 3°C
Şu anda Leipzig/Halle Yerel Saati
GMT +2

Berlin Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Brandenburg Havalimanı

Berlin Brandenburg Havalimanı'na şehir merkezinden ulaşmak isteyen yolcular için çok sayıda otobüs ve tren bağlantısı bulunuyor. İsterseniz araba kiralayarak, araba paylaşımı programlarıyla ve taksiyle de şehrin her noktasından 24 saat boyunca havalimanına kolayca gidebilirsiniz.

Her 20 dakikada bir Berlin merkezinden hareket eden S9-S45 S-Bahn trenleri, bölgesel trenler ve ekspres otobüsler, havalimanının 1, 2 ve 5 numaralı terminallerine ulaşım hizmeti veriyor ve şehrin pek çok merkezi noktasından geçtikleri için sıkça tercih ediliyor.

Otobüs Güzergâhları

Ekspres otobüsler, hızlı bir ulaşım sağladığı ve her 5 dakikada bir şehir merkezinde kolayca bulunabildiği için yoğun kullanılan ulaşım araçlarından. Hem ekspres otobüsler hem de şehir içi otobüsleriyle her üç terminale de ulaşmak mümkün.

Otobüslerin şehir içi güzergâhları ise şöyle:

X7 (5 dakikada bir): U Rudow, BER T5, BER T1-2.

X71 (20 dakikada bir): U Alt-Mariendorf, Johannisthaler Chaussee, U Rudow, BER T5, BER T1-2.

Biletinizi otobüste alabileceğiniz ve 45-50 dakikada terminallere ulaşım sağlayan BER1 ekspres otobüsü güzergâhı: Steglitz Belediye binası, BER T1 (ek ücrete tabidir).

Günde 15 defa hareket eden ve seyahat süresi yaklaşık 55 dakika süren BER2 ekspres otobüsü güzergâhı: Potsdam Merkez İstasyonu, BER T5, BER T1 (ek ücrete tabidir).

20 dakikada bir şehir merkezinden T5’e hareket eden şehir içi otobüsleri güzergâhları:

163: S Schöneweid, S Adlershof BER T5.

164: S Köpenick, S Adlershof, BER T5.

171: U Hermannplatz, S Sonnenallee, U Neukölln, U Grenzallee-S, U Rudow, BER T5.

Havalimanı Ekspresi ve Bölgesel Trenler

Havalimanı ekspresi ve bölgesel trenler, saatte dört kez Berlin Hauptbahnhof’dan (Berlin Merkez Tren İstasyonu) havalimanına yolcuların ulaşımını sağlıyor. Yaklaşık 30 dakika süren bu yolculukla, BER T1 ve T2 terminalleri altında bulunan tren istasyonlarına ulaşabilirsiniz. T5 terminali de T1 ve T2 istasyonlarından kısa bir yürüyüş mesafesinde.

Bölgesel Tren Güzergâhları (T1 ve T2)

FEX (30 dakikada bir): Hauptbahnhof, Ostkreuz-Gesundbrunnen, BER T1-2.

RE7 (Her saat): Dessau, Bad Belzig, Berlin şehir merkezi, Waldstadt, Wünsdorf, BER T1-2.

RB14 (Her saat): Nauen, Berlin şehir merkezi, BER T1-2.

RB22 (Her saat): Potsdam-Golm, BER T1-2, Königs Wusterhausen.

S-Bahn Tren Güzergâhları (T1, T2 ve T5)

S9 ve S45 S-Bahn tren hatlarını, T5 terminaline direkt ulaşım sağladığı için tercih edebilirsiniz. T1, T2 ve T5 arasında aktarma yapan yolcular da bu trenleri kullanabilirler.

S9 (20 dakikada bir): Spandau, Berlin şehir merkezi, BER T5, BER T1-2.

S45 (20 dakikada bir): Südkreuz, BER T5, BER T1-2.

Araba ile Havalimanına Ulaşım

Terminal 1 ve 2'ye Berlin merkezinden ulaşabileceğiniz direkt rota A113 karayolu üzerinden geçiyor. B96a karayolu üzerinden de kolayca terminallere gidebilirsiniz. İki terminalden biraz daha uzakta bulunan Terminal 5'e ulaşmak için ise A113 boyunca Schönefeld-Süd kavşağına kadar yola devam edebilir veya terminal yanındaki B96a karayoluna geçebilirsiniz.

Terminal 1 ve 2'de beş modern otopark; Terminal 5'te ise üç katlı park alanı var. Havalimanındaki tüm otoparklar ise engellilerin rahat ulaşımı için özel merdivenler ve asansörlere sahip. Ayrıca otoparklarda uçakların kalkış ve varışlarla ilgili bilgileri içeren monitörler de sağlanıyor.

Araç Paylaşımı ve Kiralama

Almanya’da yoğun olarak kullanılan araç paylaşım ve araba kiralama hizmetleri ile Berlin’in her yerinden 24 saat boyunca havalimanına rahatça gidebilirsiniz. Terminallerde ofisleri de bulunan Car2Go / Drive Now, MİL ve Sixt, öncelikli olarak tercih edebileceğiniz firmalar. Bu firmalara hem havalimanı üzerinden hem de kendi web sitelerinden iletişime geçebilirsiniz.

Taksi

Berlin merkezinde 7/24 taksi hizmeti alabileceğiniz pek çok durak bulunuyor. Engellilere özel bir taksiye ihtiyaç duyuyorsanız, havalimanı servis sağlayıcısı olan APCOA ile iletişime geçebilir ve bulunduğunuz noktaya taksi çağırabilirsiniz.

Persiusstrabe 7 üzerinde durağı bulunan ve 49 30 202020 numaralı telefonla ulaşabileceğiniz Taxi Berlin, şehir merkezinde Blücherstrabe 65A’da hizmet veren 49 162 2335893 numaralı Taxi Deluxe Berlin ve 49 30 443322 numarasından ulaşabileceğiniz, Joachimsthaler Str üzerinde 24 saat hizmet veren Taxistand da kolayca ulaşabileceğiniz firmalardan bazıları.

11 Kas 2020 Tarihinde Güncellenmiştir.

Schoenefeld Havalimanı

Şehir merkezinden Schönefeld Havalimanı’na gitmek için taksi, otobüs, tren ve araç kiralama gibi seçenekleriniz olduğu gibi özel aracınızla da gitme imkanına sahipsiniz.

Taksi

Taksiler ile Schönefeld Havalimanı’na hızlı ve kolay şekilde gidebilirsiniz. Şehrin çoğu noktasından binebileceğiniz taksiler ile kısa sürede havalimanına ulaşabilirsiniz. Trafiğin yoğunluk durumuna göre en hızlı şekilde gitmenizi sağlayacak taksilere şehrin tüm bölgelerinden binebilirsiniz.

Otobüs

Şehir merkezinden otobüslere binerek Schönefeld Havalimanı’na kolaylıkla gidebilirsiniz. Sizin için hem ekonomik hem kolay bir seçenek olan otobüslere şehir merkezinin birçok farklı noktasından binme imkanına sahipsiniz.

Tren

Şehir merkezinden Schönefeld Havalimanı’na gitmenizi sağlayacak bir diğer seçenek de trenler. Havalimanına yaklaşık 30 dakika mesafede bulunan Berlin Tren İstasyonu’ndaki trenler ile veya şehrin tren duraklarından bineceğiniz trenler ile havalimanına kolaylıkla gidebilirsiniz.

Araç Kiralama

Schönefeld Havalimanı’na gitmek için seçebileceğiniz en rahat seçenek araç kiralama olabilir. Şoförlü kiralayabileceğiniz araçların yanı sıra kendi şoförlüğünüzde şoförsüz olarak da kiralayabileceğiniz araçlar ile havalimanına rahat ve konforlu şekilde gitmeyi tercih edebilirsiniz.

Tercih edebileceğiniz araç kiralama firmaları arasında; Avis, Enterprise, Budget, National, Alamo, Europcar, Hertz, Dollar, Thrifty, Sixt ve Buchbinder yer alıyor.

Havalimanı Bilgileri

Bulunduğu bölgenin en büyük ve Berlin’in ikinci büyük havalimanı olan Schönefeld Havalimanı’ndan yurt içi ve yurt dışı uçuşlar düzenleniyor. Kent hava ulaşımında büyük bir öneme sahip olan Schönefeld Havalimanı’nda birden fazla terminal binası mevcut.

Havalimanında çocuk odası, eczane, kayıp eşya odası, internet, toplantı salonu, ve araç kiralama ofislerinin yanı sıra para işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz banka ATM’leri, alışveriş yapabileceğiniz mağazalar ve yeme içme ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz mekanlar bulunuyor.

Alışveriş yapabileceğiniz mağazalar; Beyer Sprach, Relay, Heinemann, Remember Berlin, Sunglasses ve Quicker’s olarak sayılabilir. Yeme içme ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz mekanlar arasında ise; Cindys Dinner, Marche Arabica Bar, Marche Bistro, Marche Zigolini, Witty’s, Burger King, Irich Pub ve Marche Bakery yer alıyor.

10 Haz 2019 Tarihinde Güncellenmiştir.

Tegel Havalimanı

Şehir merkezine 8 kilometre uzaklıktaki Tegel Havalimanı’na ulaşmak için karayolu üzerinden otobüs ve taksileri kullanabilirsiniz. Ayrıca araç kiralama ile veya havalimanındaki park alanı sayesinde özel aracınızla gitmeyi de tercih edebilirsiniz.

Taksi

Yoğun olmayan trafiğinde rahatça gitmenizi sağlayacak taksiler ile şehir merkezinden Tegel Havalimanı’na kısa sürede gidebilirsiniz. Şehrin her köşesinden binebileceğiniz taksiler sizin için maliyetli olsa da hızlı olması avantajıyla tercih edeceğiniz ulaşım aracı olabilir.

Otobüs

Tegel Havalimanı’na ulaşım için tercihlerinizden biri ekonomik ve kolay olan otobüsler olabilir. Şehrin çoğu noktasından binebileceğiniz normal ve ekspres otobüsler ile havalimanına kolaylıkla gidebilirsiniz.

Tren

Tegel Havalimanı’na yaklaşık 30 dakikalık mesafedeki Berlin Tren İstasyonu’ndan ve şehir merkezindeki tren duraklarından binebileceğiniz trenlerden havalimanı yakınlarında inerek taksiye aktarma yapabilir ve böylece havalimanına hem ekonomik hem de hızlı ve kolay bir şekilde gidebilirsiniz.

Araç Kiralama

Tegel Havalimanı’na gitmek için seçebileceğiniz en rahat seçenek araç kiralama olabilir. Şoförlü kiralayabileceğiniz araçların yanı sıra kendi şoförlüğünüzde şoförsüz olarak da kiralayabileceğiniz araçlar ile havalimanına rahat ve konforlu şekilde gitmeyi tercih edebilirsiniz. Tercih edebileceğiniz araç kiralama firmaları arasında; Avis, Enterprise, Budget, National, Alamo, Europcar, Hertz, Dollar, Thrifty, Sixt ve Buchbinder yer alıyor.

Havalimanı Bilgileri

Berlin şehrinin en büyük havalimanı olan Tegel Havalimanı’ndan uluslararası ve şehirlerarası uçuşlar düzenleniyor. Berlin için önemli bir ulaşım merkezi olan Tegel Havalimanı’nda İç hat ve Dış hat uçuşlar için kullanılan birden fazla terminal binası bulunuyor.

Uçuş öncesi ve sonrasında ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bölümlerin yer aldığı Tegel Havalimanı’nda ayrıca özel aracı olanlar için araç park alanları da mevcut. Havalimanında çocuk odası, bebek odası, sağlık merkezi, kayıp eşya odası, internet, toplantı salonu, posta servisi ve araç kiralama ofislerinin yanı sıra para işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz banka ATM’leri, alışveriş yapabileceğiniz mağazalar ve yeme içme mekanları bulunuyor.

Alışveriş yapabileceğiniz mağazalar; Bon Voyage, Capi, Die Kleine Gesellschaft, Esprit, Leysieffer Confiserie, Lufthansa Worldshop, Marc O’polo, Navyboot, P’NA, Pocket Shop, Relay, Sunglasses, Wolford, Fabriano Boutique, Heineman ve Hub Convenience olarak sayılabilir.

Yeme içme ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz mekanlar arasında ise; Burger King, Cindy’s Diner, Coffee Fellows, EsSBahn, Illy Bar, In.tegrale, Kamps, Leysieffer Bistro, Marche Bakery, Mayer’s, My Smart Break, Restaurant Red Barron, Starbucks, Traiteur, Auf Die Hand, Augustiner, Berlin Coffee, Berliner Pilsner Bar ve NU yer alıyor.

10 Haz 2019 Tarihinde Güncellenmiştir.

Havalimanından Leipzig/Halle Şehir Merkezine Ulaşım

Leipzig, Almanya’nın Saksonya eyaletinde yer alan en büyük şehir; aynı zamanda, bölgenin endüstriyel alanda en gelişmiş noktası. Saksonya'nın bir diğer bölgesinde yer alan, Leipzig’e kıyasla çok daha küçük bir şehir olan Halle ise, Leipzig şehri ile ortak bir havalimanını paylaşıyor. Bu şehirleri ziyaret etmek isteyenlere, Leipzig-Halle Havalimanı kapılarını açıyor.

Leipzig, birçok Alman şehrinde olduğu gibi, bisiklet ile dolaşmaya elverişli bir şehir. Nehirler ve kanallarla çevrili olan kentin hemen hemen her bölgesinde bisiklet sürücülerine özel parkurlar kurulu. Şehir içinde çeşitli toplu taşıma alternatifleri mevcut. Leipzig’in, neredeyse her bölgesine tramvay ile erişim sağlanabiliyor. Bunun yanı sıra, birçok bölgeye tren ve otobüs seferleri de düzenleniyor. Şehir içinde toplu taşıma seferlerini LVB adlı firma yönetiyor.

Toplu taşıma biletlerinizi, bu firmanın özel ofislerinden temin edebiliyorsunuz. Bir adet bilet, bir saat süre ile, şehir içi olarak kabul edilen 110. bölge (zone 110) boyunca, istediğiniz kadar aktarma imkanı sunuyor. Biletleri, aynı zamanda, çoğu istasyonda yer alan bilet makinelerinden, tramvayların içinde bulunan, demir para ile çalışan makinelerden, gazete bayilerinden, tekel dükkanlarından ve kırtasiyelerden satın alabilirsiniz. Eğer isterseniz, LVB ofisleri ve turist bilgilendirme ofislerinde yer alan Leipzig Kart’tan da yararlanabilirsiniz. Bu kartı, toplu taşıma araçlarını sık kullanmanız durumunda tercih etmeniz faydalı olacaktır. Günlük, üç günlük ve birden fazla kişiye özel, üç günlük grup kartları seçenekleri bulunan Leipzig Kart, aynı zamanda, şehir içinde, turistler için düzenlenen çeşitli aktivitelerde indirim imkanı da sunuyor. Toplu taşıma araçlarının haricinde, şehir içinde, taksi ile ulaşım sağlayabilir veya araç kiralamayı düşünebilirsiniz. Şehir içinde kullanılan tramvay sistemi, şehir içi toplu taşımada en çok tercih edilen seçenek. Şehir merkezinde bulunan Halle (Saale) Hauptbahnhof, merkezi tren istasyonu olarak biliniyor ve hem şehir içi, hem de şehirlerarası ulaşım hizmeti sunuyor.

Toplu taşıma araçlarını kullanabilmek için, hemen hemen her istasyonda denk geleceğiniz kırmızı makinelerden bilet satın alabilirsiniz. Dilerseniz, tek kullanımlık biletlerden, dilerseniz birer saat süreyle geçerliliğini koruyan dört kullanımlık biletlerden veya dilerseniz haftalık geçerliliği olan biletlerden satın alabilirsiniz.

Havalimanından Leipzig'e Ulaşım

Havalimanından Leipzig şehir merkezine ulaşmak için birçok seçeneğiniz var. Havalimanının sağladığı özel servis hattından faydalanabilir, toplu taşıma alternatiflerini düşünüyorsanız trene veya otobüse binebilir, taksi tutabilir veya araç kiralayabilirsiniz.

Servis

Leipzig-Halle Havalimanı’nın düzenlediği özel servisler, uçuşunuzdan sonra gideceğiniz noktaya erişmenizde en konforlu seçeneklerden biri. En fazla sekiz adet yolcu kapasitesine sahip olan bu servisler, size kapınıza kadar ulaşım hizmeti sunuyor. Eğer bu servisleri tercih ederseniz, uçuşunuzdan sonra uzun süre beklemek zorunda kalmıyorsunuz. Bu servislerden faydalanabilmek için, uçuşunuzdan en az bir hafta önce rezervasyon yaptırmanız gerekiyor.

Tren (S-Bahn)

Havalimanının hemen yanındaki istasyondan hareket eden trenler, sizi merkezi tren istasyonuna (Leipzig Hauptbahnhof) ulaştırıyor. Havalimanından şehir içine seyahat eden iki değişik tren hattı mevcut. Intercity (IC) olarak bilinen şehirlerarası tren hattı, yaklaşık yirmi ila otuz dakikalık aralıklarla havalimanından merkezi tren istasyonuna varıyor. Şehir içi tren seferleri arasında yer alan S5 ve S5x adlı hatlar ise, yarımşar saatte bir, Leipzig Messe istasyonuna uğrayarak, on sekiz dakika içinde merkezi tren istasyonuna ulaşıyor.

Şehir içi tren hattına binerseniz, IC hattına kıyasla daha hesaplı seyahat ediyorsunuz. Almanya’da S-Bahn olarak da bilinen trenler, Leipzig’te, şehir merkezinden geçerek, kuzey-güney yönünde merkezi tren istasyonu, Bayesicher tren istasyonu, Markt ve Wilhelm-Leuschner Platz bölgelerindeki yeraltından geçen istasyonları ziyaret ediyor.

Aynı zamanda tren ile, şehrin Connewitz, Stötteritz, Thekla ve Miltitzer Allee gibi sınır bölgelerine seyahat etmek de mümkün.

Otobüs

Leipzig-Halle Havalimanı’ndan hareket erden otobüsler, otuzar dakikalık saat aralıklarıyla sefer yapıyor ve yaklaşık yarım saat içerisinde şehir merkezine ulaşıyor. Bu otobüs hattının ücreti, trenlere kıyasla çok daha yüksek. Bunun haricinde, şehir içinde hizmet veren otuz adet otobüs hattı mevcut. Otobüsler, genellikle sabah 05:30’da hizmet vermeye başlıyor ve gece yarısına kadar sefer yapmaya devam ediyor.

Gece yarısından sonra ise Nachtbus adı verilen gece otobüsleri, ulaşım hizmeti vermeye devam ediyor. Şehir içinde, N1’den N10’a kadar numaralandırılan, toplam on adet gece otobüsü var. Bu otobüslerin tümü, şehir merkezi yakınından kalkarak şehrin çeşitli bölgelerine seyahat ediyor. Gece otobüslerinin çoğu, tramvay hatlarının merkezi istasyonlarına kadar ulaşım sağlıyor.

Tramvay

Tramvay, havalimanından şehir içine doğrudan bir erişim imkanı sunmasa da, şehir içi ulaşımda büyük bir öneme sahip ve birçok merkezi bölgeden aktarma olanağı sağlıyor. Gün içinde tramvayların çoğu, en az on dakikada bir sefer yapıyor. Geceleri ise çoğu sefer, saatte bir gerçekleşiyor. Tramvay ücretleri, aynı zamanda, trenlere kıyasla çok daha uygun.

Tramvaylara, saat sekizden sonra, yalnızca ön kapıdan biniş gerçekleşiyor ve şoföre bileti göstermeniz gerekiyor. Şehir içerisinde hizmet veren, toplam on üç adet tramvay hattı mevcut.

Tramvaylar, şehrin çeşitli sınır bölgelerinden merkeze doğru hareket ediyor ve yukarıdan bakıldığında tüm hatlar, çok kenarlı bir yıldız formunu oluşturuyor.

Araç Kiralama

Havalimanının yakınında bulunan Rent a Car ofislerinden aracınızı kiralayabilir, veya uçuşunuzdan önce aracınızı internetten rezerve edebilirsiniz. Ancak Leipzig, sıklıkla trafik sıkışıklığı görülen bir şehir ve şehir merkezine araç ile ulaşım oldukça kısıtlı. Bu sebeple araç kiralama, şehir içi ulaşımda çok kullanışlı bir seçenek olmayabilir.

Taksi

Havalimanından taksi ile seyahat etme seçeneğini de değerlendirebilirsiniz. Ancak gideceğiniz yere, trene kıyasla hemen hemen aynı süre içerisinde varıyorsunuz. Fiyatlarının çok yüksek olması dolayısıyla taksi, havalimanından şehir içine ulaşımda çok tercih edilen bir alternatif değil.

Havalimanından Halle'ye Ulaşım

Havalimanından Halle içine ulaşımda en pratik seçeneklerden biri tren. Bir diğer pratik seçenek ise havalimanının düzenlediği özel servisler. Alternatif olarak taksi tutmanız veya araç kiralamanız da mümkün.

Servis

Tıpkı Leipzig’te olduğu gibi, havalimanına özel servislerle, gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Servisler, toplam sekiz kişilik bir kapasiteye sahip ve sizi gitmek istediğiniz noktaya kadar götürüyor. Bu servislerden faydalanabilmek için, uçuşunuzdan bir hafta kadar önce rezervasyon yaptırmanız gerekiyor.

Tren (S-Bahn)

Havalimanında indikten sonra “Havalimanı Merkezi Tren İstasyonu” tabelalarını takip ederek trene erişebilirsiniz. Tren seferleri, Pazar günleri, her saat başına dört dakika kala, Pazartesi’den itibaren ise, her saat başına altı dakika kala gerçekleşiyor ve yolculuk süresi on bir dakika sürüyor. İstasyondaki gişelerden bilet satın alabiliyorsunuz.

Şehir içinde sefer yapan, S7 numaralı, S-Bahn olarak bilinen tren hattı, Halle-Nietleben, Halle-Neustadt, Halle Zscherbener Straße, Halle Südstadt,Halle-Silberhöhe, Halle Rosengarten, Halle (Saale) Hauptbahnhof istasyonları arasında seyahat ediyor.

Otobüs

Şehir içinde otobüs hatları da aktif olarak kullanılıyor. Bunun yanı sıra, Halle’den, Leipzig dahil olmak üzere, birçok komşu şehre de otobüs seferleri düzenleniyor. Eğer Halle yakınlarındaki bir şehre gitmeyi planlıyorsanız, bu otobüslerden faydalanabilirsiniz.

Araç Kiralama

Havalimanında bulunan ofislerden araç kiralayarak da Halle şehrine ulaşım sağlayabilirsiniz. Aracınızı uçuşunuzdan önce, internetten ayırtmanız da mümkün.

Taksi

Havalimanında bulunan duraklarından bulacağınız taksilerle, şehir içine daha konforlu bir seyahat gerçekleştirebilirsiniz.

10 Haz 2019 Tarihinde Güncellenmiştir.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Berlin-Leipzig/Halle uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Berlin-Leipzig/Halle uçuşları için arama yaptığınızda tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Berlin-Leipzig/Halle uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Berlin-Leipzig/Halle uçuşları için hangi havalimanlarını kullanabilirim?

Berlin-Leipzig/Halle uçuşlarında kalkış havalimanı olarak Brandenburg Havalimanı, Schoenefeld Havalimanı, Tegel Havalimanı, Berlin Hauptbahnhof Havalimanı, varış için Leipzig Havalimanı, Leipzig Hauptbahnhof Havalimanı kullanabilirsiniz.

Berlin-Leipzig/Halle arası uçuş mesafesi kaç kilometre ve uçuş kaç saat sürer?

Berlin-Leipzig/Halle arası uçuş mesafesi toplam 159 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 40 dakika sürüyor.

Berlin-Leipzig/Halle uçuşları için en uygun gün hangisi?

Ortalama fiyatlar incelendiğinde, Berlin-Leipzig/Halle uçuşları için en uygun gün: Çarşamba.

Berlin-Leipzig/Halle uçak bileti alırken HES kodu kullanmam gerekecek mi?

Evet, Berlin-Leipzig/Halle uçak bileti satın almak için HES kodu almanız ve yolcu bilgileri aşamasında göreceğiniz HES kodu alanına size özel HES kodunuzu yazmanız gerekiyor. HES kodu nasıl alınır başlıklı yazımızda aradığınız cevapları bulabilirsiniz.

Leipzig/Halle Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Maks
Çar
3ºC
8ºC
Çar
Per
-2ºC
5ºC
Per
Cum
-1ºC
3ºC
Cum
Cmt
0ºC
6ºC
Cmt
Paz
0ºC
4ºC
Paz
Haritada Görüntüle
Berlin - Leipzig/Halle Alternatif Ulaşım
Para birimi