Balıkesir Edremit - Bodrum Uçak Bileti Ara

Balıkesir Edremit - Bodrum Uçak Bileti Tahmini Fiyatlar
Yaklaşık Seyahat Mesafesi
287 Km
Yaklaşık Uçuş Süresi
50 dk
En Son Satış
2 günden önce
Yarınki Hava Durumu
(Bodrum) 34°C / 25°C

En Ucuz Balıkesir Edremit Bodrum Uçak Biletleri

Pegasus Pegasus
28 Ağu 2022
1634.00TL'den
Türk Hava Yolları Türk Hava Yolları
18 Ağu 2022
1706.00TL'den
Türk Hava Yolları Türk Hava Yolları
19 Ağu 2022
1706.00TL'den
Türk Hava Yolları Türk Hava Yolları
23 Ağu 2022
1706.00TL'den
Türk Hava Yolları Türk Hava Yolları
24 Ağu 2022
1706.00TL'den
Türk Hava Yolları Türk Hava Yolları
25 Ağu 2022
1706.00TL'den

Balıkesir Edremit Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Balıkesir’de, Balıkesir Merkez Havalimanı ve Balıkesir Edremit Koca Seyit Havalimanı olmak üzere 2 havalimanı bulunmaktadır. Edremit Koca Seyit Havalimanı şehir merkezine 90 km uzaklıktadır. Merkez Havalimanı ise şehir merkezine 5 km uzaklıktadır. Ancak Merkez Havalimanı’nda çoğunlukla Mayıs-Ekim döneminde uçuşlar yapılmaktadır.

Otobüs

Şehir merkezinden Koca Seyit Havalimanına gitmek için ilk önce Edremit, Ayvalık, Burhaniye ilçelerine ulaşmanız gerekiyor. Buradan özel halk otobüslerine binerek Koca Seyit Havalimanı’na ulaşabilirsiniz. Balıkesir Merkez Havalimanı’na ulaşmak ise diğer seçeneğe göre daha kolay. Şehir merkezinden kalkan özel halk otobüsleriyle havalimanına ulaşabilirsiniz.

Taksi

Şehir merkezinden Merkez Havalimanı’na ulaşmak için en uygun seçeneklerden birisi taksidir. Havaalanı ve şehir merkezi arası mesafe kısa olduğundan ödeyeceğiniz miktarda uygun olacaktır.

Minibüs

Bir diğer ulaşım imkânı da İzmir-Çanakkale yolundan geçen Körfez Birlik dolmuşlarına binmek. Bu minibüsleri kullanarak Koca Seyit Havaalanı’na rahatça ulaşabilirsiniz.

Havalimanı Bilgileri

Balıkesir ve çevresine ulaşım Balıkesir Edremit Koca Seyit Havalimanı üzerinden sağlanıyor. Terminal içerisinde alışveriş yapabileceğiniz dükkânlar ve vaktinizi geçirebileceğiniz bir de kafeterya bulunuyor.

20 Ara 2016 Tarihinde Güncellenmiştir.

Havalimanından Bodrum Şehir Merkezine Ulaşım

Belediye Otobüsü

Her ne kadar “Bodrum” diye anılsa da Milas ilçesi sınırlarında yer alan havalimanının gerçek adı “Milas – Bodrum Havalimanı”dır. Geçtiğimiz yıl Muğla ilinin büyükşehir belediyesi olmasıyla Milas Bodrum Havalimanı’ndan şehir merkezine karşılıklı hareket eden belediye otobüsleri hizmete girdi. İç hat geliş ve gidiş terminalinin çıkışında yer alan duraklardan kalkan otobüs, Muğla il merkezindeki Menteşe ilçesi ile Yatağan ve Milas ilçelerine ulaşmanızı sağlıyor.

Yolcu Servisleri

Milas Bodrum Havalimanı’na uçuş gerçekleştiren bazı havayolu şirketlerinin yolcularına ücretsiz olarak sunduğu servis hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Atlas Global, Pegasus ve Onur Air şirketlerinin sunduğu bu hizmetten sadece Havalimanı – Bodrum Otogar hattını kullananlar faydalanabiliyor.

Havaş, yolculuk saatlerini uçakların inişinin hemen ardından kalkan servislere göre ayarlıyor.

Taksi

Havalimanında bulunan Bodrum Airport Taksi’nin ilçe, belde ve turistik noktalara özel olarak belirlediği fiyatları var. Tabii ki pazarlık hakkınız burada da mevcut.

Araç Kiralama

Havalimanı iç ve dış hatlar terminallerinde bulunan araç kiralama noktalarından kiralayacağınız araçları tekrar havalimanında teslim edebilir ya da aralarında Dalaman Havalimanı’nın da bulunduğu Muğla ili genelinde bulunan noktalara bırakabilirsiniz.

Özel Araç

Havalimanı çıkışında bulunan Muğla – Bodrum Yolu’nu (D330) kullanarak Bodrum’dan Fethiye’ye tüm Muğla ili ile Aydın ilinin Didim ve Kuşadası gibi bölgelerini birkaç saatlik sürüşle ulaşarak gezebilirsiniz. Ayrıca aracınızı toplamda 1152 araç kapasitesine sahip açık ve kapalı otoparklara park edebilirsiniz. Aracınızla yaklaşık yarım saatte Bodrum ilçe merkezine, yaklaşık 1 saatte de Muğla il merkezine ulaşabilirsiniz.

27 Mar 2017 Tarihinde Güncellenmiştir.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Balıkesir Edremit-Bodrum uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Balıkesir Edremit-Bodrum uçuşları için arama yaptığınızda tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Balıkesir Edremit-Bodrum uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Balıkesir Edremit-Bodrum uçuşları için hangi havalimanlarını kullanabilirim?

Balıkesir Edremit-Bodrum uçuşlarında kalkış havalimanı olarak Koca Seyit Havalimanı, varış için Milas Havalimanı kullanabilirsiniz.

Balıkesir Edremit-Bodrum arası uçuş mesafesi kaç kilometre ve uçuş kaç saat sürer?

Balıkesir Edremit-Bodrum arası uçuş mesafesi toplam 287 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 50 dakika sürüyor.

Balıkesir Edremit-Bodrum uçuşları için en uygun gün hangisi?

Ortalama fiyatlar incelendiğinde, Balıkesir Edremit-Bodrum uçuşları için en uygun gün: Pazartesi.

Bodrum Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Maks
Per
25ºC
34ºC
Per
Cum
24ºC
32ºC
Cum
Cmt
23ºC
30ºC
Cmt
Paz
22ºC
30ºC
Paz
Pzt
22ºC
29ºC
Pzt
Haritada Görüntüle
Alternatif Uçuşlar
Balıkesir Edremit - Bodrum Alternatif Ulaşım
Para birimi