Austin Havalimanı Uçak Bileti Ara

Harita verileri 2021 Google
Austin Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Austin Havalimanı, uzun yıllardır şehrin en önemli havalimanlarından biri olarak hizmet veriyor. Ciddi bir yolcu trafiğine sahip olan havalimanı konumu nedeniyle yolcular tarafından sıkça tercih ediliyor. Sahip olduğu geniş pisti sayesinde 24 saat boyunca her türlü uçağın inişine olanak sağlıyor. Uluslararası uçuşlar için eksiksiz bir altyapıya sahip olan havalimanı yolculara gerekli her türlü ihtiyacı sağlıyor. Taksi, havaalanı servisleri, otel servisleri, otobüs gibi ulaşım seçeneklerinden herhangi birini tercih ederek havalimanından şehir merkezine rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Araç Kiralama

Havalimanında araç kiralayabileceğiniz birçok firma bulunuyor. Austin Havalimanı'ndan araç kiralayarak şehir merkezine kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu konuda gitmeden bir araç firmasından rezervasyon yaptırabilir veya otelinizden yardım isteyebilirsiniz.

Otobüs

Havalimanı dışında yer alan terminalden hareket eden otobüsler sayesinde şehir merkezine hızlı bir şekilde geçebilirsiniz. Günlük veya aylık biletlerle bu ulaşım araçlarını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Otobüs güzergâhlarını iyi incelemeli gideceğiniz yöne ait otobüse bindiğinizden emin olmalısınız. Otobüslerin zaman aralıkları otobüs duraklarındaki tabelalarda yer alıyor. Bilet ücreti havalimanından şehir merkezine yapılan yolculuklar için 8 $ olarak hesaplanıyor.

Otel Servisleri

Birçok otel size havalimanından şehir merkezine transfer aşamasında servis imkânı sunuyor. Bu imkândan yararlanabilmek için önceden otel yetkilileri ile iletişime geçerek, rezervasyon yaptırmalısınız. Kalabalık gruplarla birlikte tercih edildiğinde oldukça uyguna gelen bu ulaşım araçları fazla bagajı olan kişiler için ideal.

Taksi

Havalimanından şehir merkezine zaman kaybetmeden geçmek isteyenler için taksiler ulaşım araçları arasında birinci sırada yer alıyor. Hemen havalimanı dışında bulunan taksi duraklarından taksilere kolaylıkla binebilirsiniz. Havalimanından hareket ederek şehir merkezine ulaşım sağlayan taksiler kilometre başına 3,40 $ olarak hesaplanıyor. Havalimanı ve şehir merkezi arasındaki ulaşım hesaplandığında taksi ücreti yaklaşık 35 - 50 $ arasında değişiklik gösteriyor. Taksiye binmeden önce şoförle fiyat için anlaşmanız sizin yararınıza olacaktır.

09/04/2017 Tarihinde Güncellenmiştir.
Şehir Merkezinden Austin Havalimanı'na Ulaşım

Austin, yıl içerisinde birçok turisti ağırlayan bir şehir olduğundan ulaşım sistemi oldukça gelişmiştir. Şehir merkezi ile uluslararası havalimanı arasındaki bağlantıyı sağlayan çok farklı alternatifler bulunuyor. Taksi, havaalanı servisleri, otel servisleri, otobüs gibi ulaşım seçeneklerinden herhangi birini tercih ederek havalimanına rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi

Şehir merkezinden havalimanına ulaşım en rahat taksiyle sağlanıyor. Herhangi bir caddeden taksi çevirebilir veya kalacağınız otelin çalışanlarından size taksi çağırmalarını rica edebilirsiniz. Şehir trafiğinde önemli bir yere sahip olan taksiler kilometre başına 3,40 $ olarak hesaplanıyor. Havalimanı ve şehir merkezi arasındaki ulaşım hesaplandığında taksi ücreti yaklaşık 35 - 50 $ arasında değişiklik gösteriyor. Taksiye binmeden önce şoförle fiyat için anlaşmanız sizin yararınıza olacaktır.

Otel Servisleri

Birçok otel size havalimanı transfer aşamasında servis imkânı sunuyor. Bu imkândan yararlanabilmek için önceden otel yetkilileri ile iletişime geçerek, rezervasyon yaptırmalısınız. Kalabalık gruplarla birlikte tercih edildiğinde oldukça uyguna gelen bu ulaşım araçları fazla bagajı olan kişiler için ideal. Sizi otelinizden alarak havalimanına bırakıyor ya da havalimanından otelinize kadar getiriyor.

Otobüs

Şehir merkezindeki 1000'den fazla otobüs her gün hizmet veriyor. Günlük veya aylık biletlerle bu ulaşım araçlarını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Otobüs güzergâhlarını iyi incelemeli gideceğiniz yöne ait otobüse bindiğinizden emin olmalısınız. Otobüslerin zaman aralıkları otobüs duraklarındaki tabelalarda yer alıyor. Bilet ücreti şehir merkezinden havalimanına yapılan yolculuklar için 8 $ olarak hesaplanıyor.

Araç Kiralama

Şehir merkezinde araç kiralayabileceğiniz birçok firma bulunuyor. Bu konuda gitmeden bir araç firmasından rezervasyon yaptırabilir veya otelinizden yardım isteyebilirsiniz. Diğer ulaşım araçlarıyla vakit kaybetmek istemeyenler araç kiralayarak havalimanına rahatlıkla ulaşabilir.

Havalimanı Bilgileri

Austin Havalimanı, uzun yıllardır şehrin en önemli havalimanlarından biri olarak hizmet veriyor. Ciddi bir yolcu trafiğine sahip olan havalimanı konumu nedeniyle yolcular tarafından sıkça tercih ediliyor. Sahip olduğu geniş pisti sayesinde 24 saat boyunca her türlü uçağın inişine olanak sağlıyor. Uluslararası uçuşlar için eksiksiz bir altyapıya sahip olan havalimanı yolculara gerekli her türlü ihtiyacı sağlıyor. Dâhilinde; sigorta şirketleri, bagaj taşıma grubu, Business Class yolcu servisleri için bir salon, telefon ve faks iletişimi sistemleri, VIP yolcuları için bir salon, bir restoran, çeşitli kafe ve mağazalar, kuaför salonu, araba kiralama ofisleri ve büyük bir otopark yer alıyor.

11/04/2017 Tarihinde Güncellenmiştir.
Austin Seyahat Rehberi
Austin Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Max
Cum
Cmt
Paz
Pzt
Sal
Cum
Cmt
Paz
Pzt
Sal
16ºC
15ºC
16ºC
19ºC
19ºC
26ºC
27ºC
27ºC
28ºC
30ºC

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Austin Havalimanı varışlı uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Austin Havalimanı varışlı uçuşlar için arama yaptığınızda iniş yapabileceğiniz havalimanlarına uçuşu olan tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Austin Havalimanı varışlı uçuşları bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Austin Havalimanı’na alternatif havalimanları hangileridir?

Austin Havalimanı’na alternatif olarak Albert Lea Havalimanı’nı kullanabilirsiniz.

Haritada Görüntüle
Para birimi