Austin (Austin) Uçak Bileti Ara

Havalimanından Austin (Austin) Şehir Merkezine Ulaşım

Austin Havalimanı, uzun yıllardır şehrin en önemli havalimanlarından biri olarak hizmet veriyor. Ciddi bir yolcu trafiğine sahip olan havalimanı konumu nedeniyle yolcular tarafından sıkça tercih ediliyor. Sahip olduğu geniş pisti sayesinde 24 saat boyunca her türlü uçağın inişine olanak sağlıyor. Uluslararası uçuşlar için eksiksiz bir altyapıya sahip olan havalimanı yolculara gerekli her türlü ihtiyacı sağlıyor. Taksi, havaalanı servisleri, otel servisleri, otobüs gibi ulaşım seçeneklerinden herhangi birini tercih ederek havalimanından şehir merkezine rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Araç Kiralama

Havalimanında araç kiralayabileceğiniz birçok firma bulunuyor. Austin Havalimanı'ndan araç kiralayarak şehir merkezine kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu konuda gitmeden bir araç firmasından rezervasyon yaptırabilir veya otelinizden yardım isteyebilirsiniz.

Otobüs

Havalimanı dışında yer alan terminalden hareket eden otobüsler sayesinde şehir merkezine hızlı bir şekilde geçebilirsiniz. Günlük veya aylık biletlerle bu ulaşım araçlarını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Otobüs güzergâhlarını iyi incelemeli gideceğiniz yöne ait otobüse bindiğinizden emin olmalısınız. Otobüslerin zaman aralıkları otobüs duraklarındaki tabelalarda yer alıyor. Bilet ücreti havalimanından şehir merkezine yapılan yolculuklar için 8 $ olarak hesaplanıyor.

Otel Servisleri

Birçok otel size havalimanından şehir merkezine transfer aşamasında servis imkânı sunuyor. Bu imkândan yararlanabilmek için önceden otel yetkilileri ile iletişime geçerek, rezervasyon yaptırmalısınız. Kalabalık gruplarla birlikte tercih edildiğinde oldukça uyguna gelen bu ulaşım araçları fazla bagajı olan kişiler için ideal.

Taksi

Havalimanından şehir merkezine zaman kaybetmeden geçmek isteyenler için taksiler ulaşım araçları arasında birinci sırada yer alıyor. Hemen havalimanı dışında bulunan taksi duraklarından taksilere kolaylıkla binebilirsiniz. Havalimanından hareket ederek şehir merkezine ulaşım sağlayan taksiler kilometre başına 3,40 $ olarak hesaplanıyor. Havalimanı ve şehir merkezi arasındaki ulaşım hesaplandığında taksi ücreti yaklaşık 35 - 50 $ arasında değişiklik gösteriyor. Taksiye binmeden önce şoförle fiyat için anlaşmanız sizin yararınıza olacaktır.

30/01/2018 Tarihinde Güncellenmiştir.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Austin (Austin) uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Austin (Austin) varış noktasına tercih ettiğiniz kalkış noktasından uçuşu olan tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Austin (Austin) uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Austin (Austin) uçuşları hangi havalimanına düzenleniyor?

Austin (Austin) uçuşları Austin Havalimanı'na düzenleniyor.

Austin (Austin) Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Maks
Cum
-3ºC
1ºC
Cum
Cmt
-7ºC
-3ºC
Cmt
Paz
-6ºC
-4ºC
Paz
Pzt
-11ºC
-3ºC
Pzt
Sal
-12ºC
-6ºC
Sal
Haritada Görüntüle
Austin (Austin) Hakkında Daha Fazla
Austin (Austin) Alternatif Ulaşım
Para birimi
x