Adıyaman - Ürgenç Uçak Bileti Ara

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
1.952 Km
Yaklaşık Uçuş Süresi
2 saat 20 dk
En Son Satış
2 günden önce
Yarınki Hava Durumu
(Ürgenç) 35°C / 14°C

Adıyaman Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Adıyaman’ın merkezine yakın bulunan Adıyaman Havalimanı’na şehrin merkezinden taksi, araç kiralama ve yolcu servisleri ile ulaşım imkanı bulunduğu gibi, özel araçlarınızla da karayolu üzerinden havalimanına ulaşabilirsiniz.

Taksi

Şehrin merkezinde bulunduğunuz her yerden taksiler ile Adıyaman Havalimanı’na ulaşabilirsiniz. Tercih edebileceğiniz en hızlı seçenek olan taksiler ile trafiğin yoğunluk durumuna göre zamanınızı diğer tercihlere oranla daha hesaplı şekilde kullanabilirsiniz. 24 saat hizmet veren taksiler sizin için bu anlamda iyi bir tercih olabilir.

Araç Kiralama

Terminal binasında araç kiralama hizmeti sunan ofislerin bulunmasının yanı sıra, şehir merkezindeki araç kiralama ofislerinden de kiraladığınız araçlar ile havalimanına gidebilirsiniz. AVIS firmasının merkez ofisinden kiralayabileceğiniz araçları, havalimanına ulaştıktan sonra, havalimanı binası içerisindeki ofise bırakabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Adıyaman Havalimanı’na şehir merkezlerinden ulaşmak için kullanabileceğiniz bir diğer araç yolcu servisleri. Türk Hava Yolları firmasının yolcularına özel otobüs servisi hizmetleri bulunuyor. Bu firmayı kullanarak Adıyaman Havalimanı’na ulaşma fırsatınız bulunuyor.

Havalimanı Bilgileri

Adıyaman Havalimanı’nda, İç Hatlar terminali hizmet veriyor. Şehir merkezine 22 kilometre uzaklıkta bulunan terminal içerisinde, mescit, araç kiralama ofisi, havalimanı taksi durağı, otopark ve kayıp eşya servisi gibi hizmetlerin sunulduğu bölümler de var. Özel kamera sistemleriyle izlenmekte olan Adıyaman Havalimanı, güvenlik açısından önlem alınan bir havalimanı.

25 Oca 2017 Tarihinde Güncellenmiştir.

Havalimanından Ürgenç Şehir Merkezine Ulaşım

Özbekistan’ın Harezm bölgesinde yer alan Ürgenç şehrinin havalimanından uzaklığı yaklaşık 5 kilometre. Son derece yakın olan havalimanından Ürgenç’in merkezine ekonomik ve hızlı bir yolculuğun ardından ulaşmak için minibüs veya taksi gibi alternatiflerden birini tercih edebilirsiniz.  

Ürgenç Havalimanı’ndan 5 kiiometre uzaklıktaki kent merkezine yolculuk için hem minibüsler hem de taksiler pratik alternatifler arasında. 

Minibüs

Ürgenç Havalimanı’ndan 3 numaralı minibüsleri kullanarak kent merkezindeki pazara kadar gelmek mümkün. Minibüsler genellikle sabah saatlerinden akşama dek Ürgenç Havalimanı’ndan hareket ediyor ve daha geç vakitte terminalden kent merkezine gelmek isteyenler taksi gibi minibüs dışındaki diğer alternatiflere yönelebilirler. Yaklaşık 5 kilometre uzaklıktaki merkeze gelirken minibüsleri tercih edenler için bu araçların fiyatları da son derece bütçe dostu.

Taksi

Taksiler Ürgenç Havalimanı’ndan merkeze seyahat edenlere havalimanı minibüslerinden bir miktar daha pahalı ancak daha konforlu bir yolculuk sunuyor. Ürgenç Havalimanı’nda uçakların iniş ve kalkış saatlerinde rahatlıkla taksi bulabilir ve Ürgenç kent merkezine gelirken taksiyi tercih edebilirsiniz. Havalimanının merkezden yaklaşık 10 dakikalık mesafede bulunması sayesinde taksi ücretleri bu rota üzerinden çok fazla yükselmiyor. Ürgenç Havalimanı’ndan merkeze seyahat ederken tercihi daha uygun bir araç olan yolcular ise bölgedeki otobüs ve minibüs alternatiflerini araştırabilirler.

23 Kas 2017 Tarihinde Güncellenmiştir.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Adıyaman-Ürgenç uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Adıyaman-Ürgenç uçuşları için arama yaptığınızda tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Adıyaman-Ürgenç uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Adıyaman-Ürgenç uçuşları için hangi havalimanlarını kullanabilirim?

Adıyaman-Ürgenç uçuşlarında kalkış havalimanı olarak Adıyaman Havalimanı, varış için Urgench Intl. Havalimanı kullanabilirsiniz.

Adıyaman-Ürgenç arası uçuş mesafesi kaç kilometre ve uçuş kaç saat sürer?

Adıyaman-Ürgenç arası uçuş mesafesi toplam 1952 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 2 saat 20 dakika sürüyor.

Adıyaman-Ürgenç uçuşları için en uygun gün hangisi?

Ortalama fiyatlar incelendiğinde, Adıyaman-Ürgenç uçuşları için en uygun gün: Pazartesi.

Ürgenç Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Maks
Cmt
14ºC
35ºC
Cmt
Paz
9ºC
24ºC
Paz
Pzt
10ºC
25ºC
Pzt
Sal
12ºC
26ºC
Sal
Çar
15ºC
29ºC
Çar
Haritada Görüntüle
Alternatif Uçuşlar
Adıyaman - Ürgenç Alternatif Ulaşım
Para birimi