Adıyaman - Nahçıvan Uçak Bileti Ara

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
641 Km
Yaklaşık Uçuş Süresi
1 saat 10 dk
En Son Satış
2 günden önce
Yarınki Hava Durumu
(Nahçıvan) 28°C / 13°C

Adıyaman Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Adıyaman’ın merkezine yakın bulunan Adıyaman Havalimanı’na şehrin merkezinden taksi, araç kiralama ve yolcu servisleri ile ulaşım imkanı bulunduğu gibi, özel araçlarınızla da karayolu üzerinden havalimanına ulaşabilirsiniz.

Taksi

Şehrin merkezinde bulunduğunuz her yerden taksiler ile Adıyaman Havalimanı’na ulaşabilirsiniz. Tercih edebileceğiniz en hızlı seçenek olan taksiler ile trafiğin yoğunluk durumuna göre zamanınızı diğer tercihlere oranla daha hesaplı şekilde kullanabilirsiniz. 24 saat hizmet veren taksiler sizin için bu anlamda iyi bir tercih olabilir.

Araç Kiralama

Terminal binasında araç kiralama hizmeti sunan ofislerin bulunmasının yanı sıra, şehir merkezindeki araç kiralama ofislerinden de kiraladığınız araçlar ile havalimanına gidebilirsiniz. AVIS firmasının merkez ofisinden kiralayabileceğiniz araçları, havalimanına ulaştıktan sonra, havalimanı binası içerisindeki ofise bırakabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Adıyaman Havalimanı’na şehir merkezlerinden ulaşmak için kullanabileceğiniz bir diğer araç yolcu servisleri. Türk Hava Yolları firmasının yolcularına özel otobüs servisi hizmetleri bulunuyor. Bu firmayı kullanarak Adıyaman Havalimanı’na ulaşma fırsatınız bulunuyor.

Havalimanı Bilgileri

Adıyaman Havalimanı’nda, İç Hatlar terminali hizmet veriyor. Şehir merkezine 22 kilometre uzaklıkta bulunan terminal içerisinde, mescit, araç kiralama ofisi, havalimanı taksi durağı, otopark ve kayıp eşya servisi gibi hizmetlerin sunulduğu bölümler de var. Özel kamera sistemleriyle izlenmekte olan Adıyaman Havalimanı, güvenlik açısından önlem alınan bir havalimanı.

25 Oca 2017 Tarihinde Güncellenmiştir.

Havalimanından Nahçıvan Şehir Merkezine Ulaşım

Azerbaycan’a bağlı Nahçıvan Özerk Cumhuriyeti’nin başkenti olan Nahçıvan’da, sivil ve askeri kategoride ve uluslararası alanda hizmet veren Nahçıvan Havalimanı bulunuyor. Şehir merkezine 5 kilometre mesafede bulunan Nahçıvan Havalimanı, çok sayıdaki yolcuyu taşımakla birlikte ülkenin hava yolu ulaşımında önemli etkiye sahip. Şehir merkezine yaklaşık 10 dakikalık bir uzaklıkta bulunan Nahçıvan Havalimanı’na ulaşım için farklı araçlar bulunmakla birlikte ülkedeki trafiğin yoğun olmaması hızlı ulaşıma olanak sağlıyor.

Bunların yanı sıra yolculuk öncesi ve sonrası çok sayıda hizmetten yararlanabileceğiniz Nahçıvan Havalimanı’nın çevresinde farklı faaliyetler ile zamanınızı değerlendirme şansına da sahipsiniz. Nahçıvan Özerk Cumhuryeti’nin başkenti olan Nahçıvan şehrinde bulunan Nahçıvan Havalimanı’ndan şehir merkezine kolayca gidebileceğiniz ulaşım seçenekleri bulunuyor. Toplu taşıma araçlarından otobüsleri kullanabileceğiniz gibi, taksi ya da araç kiralama alternatiflerini de tercih edebilirsiniz.

Taksi

Nahçıvan Havalimanı’ndan taksilere binerek çok yakın mesafede bulunan şehir merkezine hızlı ve cebinizi yakmayacak şekilde gidebilirsiniz. Nahçıvan Havalimanı’na 5 kilometre mesafedeki şehir merkezine gitmek için taksiler son derece hızlı ve konforlu bir seçenek olabilir.

Otobüs

Nahçıvan Havalimanı’ndan otobüslerle şehir merkezine gidebilirsiniz. Havalimanı terminal binasında bulunan şehir otobüsleri ile şehir merkezine hem ekonomik hem kolayca gitme imkanına sahipsiniz. Rahat, konforlu, teknik donanıma sahip otobüsler ile rahatça şehir merkezine yolculuk yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Şehir merkezine Nahçıvan Havalimanı’ndan gitmenin bir diğer yolu da araç kiralama olabilir. Havalimanı binasında bulunan araç kiralama ofislerinden kiralayabileceğiniz araçlar ile şehir merkezine kendi şoförlüğünüzde gidebileceğiniz gibi, özel şoför seçeneğiyle de gidebilirsiniz.

06 Nis 2017 Tarihinde Güncellenmiştir.
Görülmesi Gereken Mekanlar

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Adıyaman-Nahçıvan uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Adıyaman-Nahçıvan uçuşları için arama yaptığınızda tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Adıyaman-Nahçıvan uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Adıyaman-Nahçıvan uçuşları için hangi havalimanlarını kullanabilirim?

Adıyaman-Nahçıvan uçuşlarında kalkış havalimanı olarak Adıyaman Havalimanı, varış için Nakhchivan Intl. Havalimanı kullanabilirsiniz.

Adıyaman-Nahçıvan arası uçuş mesafesi kaç kilometre ve uçuş kaç saat sürer?

Adıyaman-Nahçıvan arası uçuş mesafesi toplam 641 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 1 saat 10 dakika sürüyor.

Adıyaman-Nahçıvan uçuşları için en uygun gün hangisi?

Ortalama fiyatlar incelendiğinde, Adıyaman-Nahçıvan uçuşları için en uygun gün: Pazartesi.

Nahçıvan Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Maks
Pzt
13ºC
28ºC
Pzt
Sal
15ºC
32ºC
Sal
Çar
14ºC
32ºC
Çar
Per
13ºC
31ºC
Per
Cum
11ºC
27ºC
Cum
Haritada Görüntüle
Alternatif Uçuşlar
Adıyaman - Nahçıvan Alternatif Ulaşım
Para birimi