Adıyaman - Fergana Uçak Bileti Ara

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
2.889 Km
Yaklaşık Uçuş Süresi
3 saat 30 dk
En Son Satış
2 günden önce
Yarınki Hava Durumu
(Fergana) 31°C / 16°C

Adıyaman Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Adıyaman’ın merkezine yakın bulunan Adıyaman Havalimanı’na şehrin merkezinden taksi, araç kiralama ve yolcu servisleri ile ulaşım imkanı bulunduğu gibi, özel araçlarınızla da karayolu üzerinden havalimanına ulaşabilirsiniz.

Taksi

Şehrin merkezinde bulunduğunuz her yerden taksiler ile Adıyaman Havalimanı’na ulaşabilirsiniz. Tercih edebileceğiniz en hızlı seçenek olan taksiler ile trafiğin yoğunluk durumuna göre zamanınızı diğer tercihlere oranla daha hesaplı şekilde kullanabilirsiniz. 24 saat hizmet veren taksiler sizin için bu anlamda iyi bir tercih olabilir.

Araç Kiralama

Terminal binasında araç kiralama hizmeti sunan ofislerin bulunmasının yanı sıra, şehir merkezindeki araç kiralama ofislerinden de kiraladığınız araçlar ile havalimanına gidebilirsiniz. AVIS firmasının merkez ofisinden kiralayabileceğiniz araçları, havalimanına ulaştıktan sonra, havalimanı binası içerisindeki ofise bırakabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Adıyaman Havalimanı’na şehir merkezlerinden ulaşmak için kullanabileceğiniz bir diğer araç yolcu servisleri. Türk Hava Yolları firmasının yolcularına özel otobüs servisi hizmetleri bulunuyor. Bu firmayı kullanarak Adıyaman Havalimanı’na ulaşma fırsatınız bulunuyor.

Havalimanı Bilgileri

Adıyaman Havalimanı’nda, İç Hatlar terminali hizmet veriyor. Şehir merkezine 22 kilometre uzaklıkta bulunan terminal içerisinde, mescit, araç kiralama ofisi, havalimanı taksi durağı, otopark ve kayıp eşya servisi gibi hizmetlerin sunulduğu bölümler de var. Özel kamera sistemleriyle izlenmekte olan Adıyaman Havalimanı, güvenlik açısından önlem alınan bir havalimanı.

25 Oca 2017 Tarihinde Güncellenmiştir.

Havalimanından Fergana Şehir Merkezine Ulaşım

Şehir merkezinin 5 km uzaklığında konumlanan Fergana Havalimanı’na vardığınızda ister taksileri isterseniz de araç kiralama ve transfer hizmetlerini tercih edebilirsiniz. Ayrıca toplu taşıma araçlarından olan otobüs ve minibüslerin de havalimanı terminalinden şehir merkezine seferleri var. Havalimanından Fergana şehir merkezine gitmek yaklaşık 10 dakika sürüyor.

Otobüs ve Minibüs

Fergana Havalimanı’na vardığınızda terminalden çıktıktan sonra otobüs-dolmuş durakları ile karşılaşacaksınız. 3 numaralı ve 4 numaralı otobüs Fergana Havalimanı geliş terminalinden kalkıyor ve M Kasimov boyunca ilerleyerek şehir merkezindeki çarşıya ulaştırıyor. Bunun yanı sıra 22 numaralı minibüsler de havalimanından Fergana şehir merkezine direkt seferler düzenliyor.

Taksi

Fergana Havalimanı geliş terminalinin hemen dışındaki taksi duraklarına giderek taksiye binebilir ve 6-7 dakikada da Fergana şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Havalimanı bünyesinde hizmet vere taksilerin çoğu sabit fiyat tarifesi uyguluyor. Havalimanından şehir merkezine ulaşımı sağlayan taksiciler ortalama 150-180 Rus Rublesi arasında bir ücret talep ediyor.

Araç Kiralama

Havalimanı terminaline geldiğinizde araç kiralayarak daha hızlı ve konforlu bir yolculuk yapabilirsiniz. Fergana’da birkaç günden fazla kalacaksanız araç kiralamak en iyi seçenek olabilir.

02 Tem 2017 Tarihinde Güncellenmiştir.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Adıyaman-Fergana uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Adıyaman-Fergana uçuşları için arama yaptığınızda tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Adıyaman-Fergana uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Adıyaman-Fergana uçuşları için hangi havalimanlarını kullanabilirim?

Adıyaman-Fergana uçuşlarında kalkış havalimanı olarak Adıyaman Havalimanı, varış için Fergana Intl. Havalimanı kullanabilirsiniz.

Adıyaman-Fergana arası uçuş mesafesi kaç kilometre ve uçuş kaç saat sürer?

Adıyaman-Fergana arası uçuş mesafesi toplam 2889 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 3 saat 30 dakika sürüyor.

Adıyaman-Fergana uçuşları için en uygun gün hangisi?

Ortalama fiyatlar incelendiğinde, Adıyaman-Fergana uçuşları için en uygun gün: Pazartesi.

Fergana Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Maks
Cmt
16ºC
31ºC
Cmt
Paz
16ºC
32ºC
Paz
Pzt
13ºC
29ºC
Pzt
Sal
12ºC
28ºC
Sal
Çar
12ºC
28ºC
Çar
Haritada Görüntüle
Adıyaman - Fergana Alternatif Ulaşım
Para birimi