Volkswagen Kasko ve Trafik Sigortası Teklif İsteyin

Volkswagen arabanız için kasko ve trafik sigortasında en uygun teklifi alın

 

Volkswagen Sigortası ve Kasko Değer Listesi

1938’ de Almanya'da Nasyonal İşçi partisi tarafından Alman Otomotiv Birliği'ne kurdurulmuştur. Başlangıçta amaç halk için tek tip araç üretmekti. Zaten şirketin adı Almanca halkın arabası demektir.

Volkswagen grubu bünyesi altında Audi, Skoda, Seat, Bentley, Bugatti, Lamborghini, Volkswagen ve Scaina bulunmaktadır. Brazilyada ise VW Titan Tractor adıyla kamyon üretimine başlamıştır. Güney Afrika Cumhuriyeti'nde Volksbus adıyla otobüs imal etmektedir.

Türkiye’de Doğuş Grubu tarafından ithal edilen Volkswagen’in Golf, Jetta, New Beetle, Passat, Polo, Sharan, Touran ve Tiguan, Touareg gibi modelleri bulunmaktadır.

Sizlerden...

Kaskomu yenilerken bir de Enuygun.com’dan teklif aldım. Daha önce aldığım tekliften 200 lira daha düşüğe yeniledim! Çok teşekkürler, artık hep buradayım.


"Mustafa, Kasım 2011"Online sigortadan çok emin değildim ama artık fikrim değişti. Hem arabama çok kolayca kasko yaptırdım, hem de ciddi tasarruf ettim.


"Aylin, Nisan 2012"

Volkswagen Kasko Değerini kolayca bulun

Kasko Değer Listesi

Aracınızın marka, model ve üretim yılı bilgilerini seçerek kasko değerini görebilir ve sizin için en uygun kasko teklifini isteyebilirsiniz.

x