Toyota Kasko ve Trafik Sigortası Teklif İsteyin

Toyota arabanız için kasko ve trafik sigortasında en uygun teklifi alın

 

Toyota Sigortası ve Kasko Değer Listesi

Toyota minivanlardan büyük kamyonlara kadar değişen alanlarda üretim yapan ve büyük bir model yelpazesine sahip olan, dünyanın en büyük otomotiv şirketlerinden birisidir. Kurucusunun soyadını taşıyan otomobil markası Toyota, Toyata Kiichiro Toyota tarafından 1934 yılında kuruldu.

B2008 yılında General Motors’tan dünyanın en büyük otomobil üreticisi unvanını almıştır. Toyota’nın 1951 yılından beri aralıksız ürettiği Land Cruiser modeli yüksek satış rakamlarına ulaşmakla beraber arazi kabiliyeti sayesinde efsaneleşmiştir.

Toyota’nın Corolla, Auris, Corolla Verso, Yaris, Avensis, Rav4, Hilux, Hiace, Camry, Land Cruiser, Prado, Prius, Century, Verso ve Corona modelleri bulunuyor.

Sizlerden...

Kaskomu yenilerken bir de Enuygun.com’dan teklif aldım. Daha önce aldığım tekliften 200 lira daha düşüğe yeniledim! Çok teşekkürler, artık hep buradayım.


"Mustafa, Kasım 2011"Online sigortadan çok emin değildim ama artık fikrim değişti. Hem arabama çok kolayca kasko yaptırdım, hem de ciddi tasarruf ettim.


"Aylin, Nisan 2012"

Toyota Kasko Değerini kolayca bulun

Kasko Değer Listesi

Aracınızın marka, model ve üretim yılı bilgilerini seçerek kasko değerini görebilir ve sizin için en uygun kasko teklifini isteyebilirsiniz.

x