Renault Kasko ve Trafik Sigortası Teklif İsteyin

Renault arabanız için kasko ve trafik sigortasında en uygun teklifi alın

 

Renault Sigortası ve Kasko Değer Listesi

Fransız üreticisi Renault, otomobil, kamyon, traktör, tank, tren, uçak, motosiklet, bisiklet, otobüs gibi birçok farklı boyda araç üretiyor.

Türkiyede Bursa’da kurulu bulunan Oyak-Renault ortaklığı (%51) ile yatırımı vardır. Şirketin Bursa’da Organize Sanayi Bölgesi'nde kurulu bulunan fabrikası, yıllık yaklaşık 360.000 adet otomobil üretim kapasitesi ile Renault'nun Batı Avrupa dışında en yüksek kapasiteye sahip fabrikası konumundadır.

Fabrikada üretilen tüm modeller Avrupa Ülkelerinin yanı sıra Bağımsız Devletler Topluluğu ülkelerine ihraç edilmektedir. Renault’un Clio, Laguna, Twingo, Safrane, Scenic, Toros gibi modelleri bulunmaktadır.

Sizlerden...

Kaskomu yenilerken bir de Enuygun.com’dan teklif aldım. Daha önce aldığım tekliften 200 lira daha düşüğe yeniledim! Çok teşekkürler, artık hep buradayım.


"Mustafa, Kasım 2011"Online sigortadan çok emin değildim ama artık fikrim değişti. Hem arabama çok kolayca kasko yaptırdım, hem de ciddi tasarruf ettim.


"Aylin, Nisan 2012"

Renault Kasko Değerini kolayca bulun

Kasko Değer Listesi

Aracınızın marka, model ve üretim yılı bilgilerini seçerek kasko değerini görebilir ve sizin için en uygun kasko teklifini isteyebilirsiniz.

x