Opel Kasko ve Trafik Sigortası Teklif İsteyin

Opel arabanız için kasko ve trafik sigortasında en uygun teklifi alın

 

Opel Sigortası ve Kasko Değer Listesi

Adam Opel tarafından 1862 yılında kurulan bir Alman otomobil şirketidir.

1929 yılında General Motors’un en büyük hisseli ortağı olmuştur. Opel’in Almanya’da Bochum, Eisenach, Kaiserslauter’in yanısıra, Avusturya, Macaristan, İspanya, Polonya’da da üretimi yapılıyor.

1980’li yıllar Opel, bugünki klasmanını belirlemeye başlamış, yapılan teknolojik tasarımlarda üretime geçerek 1989 yılında sırasıyla katalitik konventörü, ardından eco-tech enjeksiyonlu ve turbo şarjlı corsa modeliyle karşımıza çıkmıştır.

90’lı yıllarda ise yeni model ve tasarımlarına Astra, Vectra, Omega, Frontera ile devam etmiştir. 2008 yılının muhteşem tasarımı olan İnsigniya daha şimdiden tasarımcıları hayrete bırakarak dünya otomotiv devlerinin arasında başı çekmektedir. Opel’in amblemi tekerlek içinde şimşek,yani tekerlek güveni, şimşek ise hızı simgelemektedir. Opel’in Frontera, Rekord, Vectra, Kadett,Astra, Zafira,Corsa, Meriva, Tigra gibi modelleri bulunmaktadır.

Sizlerden...

Kaskomu yenilerken bir de Enuygun.com’dan teklif aldım. Daha önce aldığım tekliften 200 lira daha düşüğe yeniledim! Çok teşekkürler, artık hep buradayım.


"Mustafa, Kasım 2011"Online sigortadan çok emin değildim ama artık fikrim değişti. Hem arabama çok kolayca kasko yaptırdım, hem de ciddi tasarruf ettim.


"Aylin, Nisan 2012"

Opel Kasko Değerini kolayca bulun

Kasko Değer Listesi

Aracınızın marka, model ve üretim yılı bilgilerini seçerek kasko değerini görebilir ve sizin için en uygun kasko teklifini isteyebilirsiniz.

x