Poliçenizi satın almak için hemen arayın!

0850 433 25 250850 433 25 25

Opel Kasko ve Trafik Sigortası Teklif İsteyin

Opel arabanız için kasko ve trafik sigortasında
en uygun teklifi alın

Kasko Teklifi İste Trafik Sigortası Teklifi İste 

Kasko yaptıranların %50’si 500 liraya kadar daha ucuza yaptırabileceklerinden habersiz.

Enuygun.com’da önde gelen sigorta şirketlerinden size en uygun olandan kolayca teklif alın.

Bizim müşterilerimiz, tanıdıklarını da bize yönlendiriyorlar, ve bununla gurur duyuyoruz!


Adam Opel tarafından 1862 yılında kurulan bir Alman otomobil şirketidir.

1929 yılında General Motors’un en büyük hisseli ortağı olmuştur. Opel’in Almanya’da Bochum, Eisenach, Kaiserslauter’in yanısıra, Avusturya, Macaristan, İspanya, Polonya’da da üretimi yapılıyor.

1980’li yıllar Opel, bugünki klasmanını belirlemeye başlamış, yapılan teknolojik tasarımlarda üretime geçerek 1989 yılında sırasıyla katalitik konventörü, ardından eco-tech enjeksiyonlu ve turbo şarjlı corsa modeliyle karşımıza çıkmıştır.

90’lı yıllarda ise yeni model ve tasarımlarına Astra, Vectra, Omega, Frontera ile devam etmiştir. 2008 yılının muhteşem tasarımı olan İnsigniya daha şimdiden tasarımcıları hayrete bırakarak dünya otomotiv devlerinin arasında başı çekmektedir. Opel’in amblemi tekerlek içinde şimşek,yani tekerlek güveni, şimşek ise hızı simgelemektedir. Opel’in Frontera, Rekord, Vectra, Kadett,Astra, Zafira,Corsa, Meriva, Tigra gibi modelleri bulunmaktadır.

Opel Kasko Değerini Kolayca Bulun

Aracınızın marka, model ve üretim yılı bilgilerini seçerek kasko değerini görebilir ve sizin için en uygun kasko teklifini isteyebilirsiniz.