Nissan Kasko ve Trafik Sigortası Teklif İsteyin

Nissan arabanız için kasko ve trafik sigortasında en uygun teklifi alın

 

Nissan Sigortası ve Kasko Değer Listesi

1933 yılında Japonya’nın Yokohoma kentinde kurulan Nissan, dünyanın 5 kıtasında üretim yapan bir otomobil markası. Japonya’nın en önemli otomotiv şirketlerinden biri olan Nissan, yıllık 3.4 milyon araç üretimiyle dünyanın sayılı otomobil üreticilerinden biri.

'Beklentilerinizi değiştirin' sloganıyla yeni marka kimliğini belirleyen Nissan, çevre dostu araç üretimi ve güvenlik konularında çalışmalar yapıyor. Türkiye’de Çukorova grubuyla ortaklık kuran Nissan, 1999 yılındaise Renault ile işbirliği anlaşması imzaladı.

Nissan’ın İngiltere’de 1993 yılında üretilen Micra modeli eni iyi otomobil ödülünü aldı. Nissan’ın Micra, Premia, Note, Almera, Xterra, Navara, Qashqai ve Juke gibi modelleri bulunuyor.

Sizlerden...

Kaskomu yenilerken bir de Enuygun.com’dan teklif aldım. Daha önce aldığım tekliften 200 lira daha düşüğe yeniledim! Çok teşekkürler, artık hep buradayım.


"Mustafa, Kasım 2011"Online sigortadan çok emin değildim ama artık fikrim değişti. Hem arabama çok kolayca kasko yaptırdım, hem de ciddi tasarruf ettim.


"Aylin, Nisan 2012"

Nissan Kasko Değerini kolayca bulun

Kasko Değer Listesi

Aracınızın marka, model ve üretim yılı bilgilerini seçerek kasko değerini görebilir ve sizin için en uygun kasko teklifini isteyebilirsiniz.

x