Kia Kasko ve Trafik Sigortası Teklif İsteyin

Kia arabanız için kasko ve trafik sigortasında en uygun teklifi alın

 

Kia Sigortası ve Kasko Değer Listesi

1944 yılında Güney Kore'de kurulmuş olan bir otomobil firmasıdır. Ülkenin ilk otomobil ve bisiklet üreticisi olan firma 1998’de Daimler-Chrysler ve Hyundai tarafından oluşturulan konsorsiyum tarafından alınmıştır. Dünya otomobil sektörünün iddialı markalarından biri olan KIA çok sayıda spor turnuvası ve etkinliğe de sponsor olmuştur.

Picanto, Rio, Ceed ve Sportage gibi çok sayıda modeli olan Güney Kore markası KIA araçlarınız için kasko yaptırmak istiyorsanız, sitemiz üzerinde başvuru yapmanız yeterli. Sigorta uzmanlarımız sizin için karşılaştırmalı olarak teklifler hazırlayarak tasarruf etmenizi sağlar.

Sizlerden...

Kaskomu yenilerken bir de Enuygun.com’dan teklif aldım. Daha önce aldığım tekliften 200 lira daha düşüğe yeniledim! Çok teşekkürler, artık hep buradayım.


"Mustafa, Kasım 2011"Online sigortadan çok emin değildim ama artık fikrim değişti. Hem arabama çok kolayca kasko yaptırdım, hem de ciddi tasarruf ettim.


"Aylin, Nisan 2012"

Kia Kasko Değerini kolayca bulun

Kasko Değer Listesi

Aracınızın marka, model ve üretim yılı bilgilerini seçerek kasko değerini görebilir ve sizin için en uygun kasko teklifini isteyebilirsiniz.

Diğer Kia Modelleri

x