Hyundai Kasko ve Trafik Sigortası Teklif İsteyin

Hyundai arabanız için kasko ve trafik sigortasında en uygun teklifi alın

 

Hyundai Sigortası ve Kasko Değer Listesi

Hyundai Motor Company, Kore’nin tartışılmaz lideri, dünyanın önde gelen otomotiv üreticilerindendir. Şirket 52 binden fazla personeli ile Hyundai Grubu’nun temel taşlarından birini teşkil ediyor.

Hyundai Motor Company’nin Güney Kore’deki fabrikaları haricinde Türkiye, ABD, Çin ve Hindistan’da global üretim merkezleri bulunmaktadır. Hyundai Otomotiv Grubu, 2005 yılı sonu rakamlarıyla dünyanın en büyük altıncı otomotiv üreticisi olmuştur.

Kibar Holding’in 1997 yılında Hyundai firması ile ortaklık kurması ile Hyundai Assan Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş kurulmuştur. Hyundai’nin Accent, Getz, Elantra, Ato, Sonata, Tucson, i20, Matrix, Scoupe gibi modelleri bulunmaktadır.

Sizlerden...

Kaskomu yenilerken bir de Enuygun.com’dan teklif aldım. Daha önce aldığım tekliften 200 lira daha düşüğe yeniledim! Çok teşekkürler, artık hep buradayım.


"Mustafa, Kasım 2011"Online sigortadan çok emin değildim ama artık fikrim değişti. Hem arabama çok kolayca kasko yaptırdım, hem de ciddi tasarruf ettim.


"Aylin, Nisan 2012"

Hyundai Kasko Değerini kolayca bulun

Kasko Değer Listesi

Aracınızın marka, model ve üretim yılı bilgilerini seçerek kasko değerini görebilir ve sizin için en uygun kasko teklifini isteyebilirsiniz.

x