Honda Kasko ve Trafik Sigortası Teklif İsteyin

Honda arabanız için kasko ve trafik sigortasında en uygun teklifi alın

 

Honda Sigortası ve Kasko Değer Listesi

Honda dünyada 14 milyon motor üreten ve 24 ülkede 124 tesiste üretim yapan Japon markasıdır. 1946 yılında Japon Bay Soichiro Honda’nın kendi adıyla kurduğu bu marka dünya genelinde binek otomobil ve ticari araçların yanısıra motosiklet, su, güç ekipmanları ve uçak motorlarıyla da biliniyor.

Ülkemizde 1997 yılında Civic üretimine başlanan bu Japon otomobil markası yakıt tasarrufu, güçlü motoru ve konforlu araçlarıyla tanınıyor. Merkezi Tokyo’da olan Honda’nın, dünya çapında pek çok ülkede üretimi ve satışı yapılmakta.

Honda üretimi Amerika’da Kanada’da ve Hong Kong’da Acura markası olarak bilinmekte. Honda’nın Türkiye’desatılan modelleri ise Jazz, City, Civic, S2000, Legend, Accord, CR-V, Shuttle, CRX, Integra, Prelude, HR-V.

Sizlerden...

Kaskomu yenilerken bir de Enuygun.com’dan teklif aldım. Daha önce aldığım tekliften 200 lira daha düşüğe yeniledim! Çok teşekkürler, artık hep buradayım.

"Mustafa, Kasım 2011"

Online sigortadan çok emin değildim ama artık fikrim değişti. Hem arabama çok kolayca kasko yaptırdım, hem de ciddi tasarruf ettim.

"Aylin, Nisan 2012"

Honda Kasko Değerini kolayca bulun

Kasko Değer Listesi

Aracınızın marka, model ve üretim yılı bilgilerini seçerek kasko değerini görebilir ve sizin için en uygun kasko teklifini isteyebilirsiniz.

x