Ford Kasko ve Trafik Sigortası Teklif İsteyin

Ford arabanız için kasko ve trafik sigortasında en uygun teklifi alın

 

Ford Sigortası ve Kasko Değer Listesi

Ford otomobil şirketi, Henry Ford tarafından ABD’nin Michigan kentinde 1903 yılında kuruldu. Ford Motor Company 6 kıtada, 200 pazarda araç üretimi ve dağıtımı yapmaktadır.

Dünya genelinde 325 bin çalışanı ve 110 fabrikasında üretilen Ford’a bağlı otomotiv markaları Aston Martin, Ford, Jaguar, Land Rover, Lincoln, Mazda, Mercury ve Volvo’dur.

1997 yılında Ford Otosan ile ortaklık yapıldı ve Gölcük’te kurulan fabrikası 2002, 2003, 2004 ve 2005 yıllarında “Best Plant in the World” ödülünü aldı. Ka,Fiesta, Fusion, Focus, Mondeo, Taurus, C-Max, Escort, GT, Falcon gibi modelleri bulunan Ford aynı zamanda ABD’nin en büyük araba kiralama şirketi Hertz’in de sahibi.

Sizlerden...

Kaskomu yenilerken bir de Enuygun.com’dan teklif aldım. Daha önce aldığım tekliften 200 lira daha düşüğe yeniledim! Çok teşekkürler, artık hep buradayım.


"Mustafa, Kasım 2011"Online sigortadan çok emin değildim ama artık fikrim değişti. Hem arabama çok kolayca kasko yaptırdım, hem de ciddi tasarruf ettim.


"Aylin, Nisan 2012"

Ford Kasko Değerini kolayca bulun

Kasko Değer Listesi

Aracınızın marka, model ve üretim yılı bilgilerini seçerek kasko değerini görebilir ve sizin için en uygun kasko teklifini isteyebilirsiniz.

x