Fiat Doblo Kasko ve Trafik Sigortası Teklif İsteyin

Fiat Doblo arabanız için kasko ve trafik sigortasında en uygun teklifi alın

 

Fiat Doblo Sigortası ve Kasko Değer Listesi

Sadece binek otomobilden öte ufak çaplı taşımacılık yapanların da tercihi Doblo, kendi sınıfında Türkiye’de en çok tercih edilen otomobillerin başında geliyor.

Geniş iç hacmi, yüksek tavanlarıyla ferahlık hissi uyandıran bu otomobilde otomotik vites modeli de eklendi. Doblo’nun ayrıca Cargo, Classic Combi, Classic Cargo adında ticari modelleri de mevcut.

Sizin ve iş hayatınız vazgeçilmez aracını kaskolatarak riskinizi azaltın. Aracınızı kasko yaptırmak için de enuygun fiyatlı kasko teklifini seçerek kazançlı çıkabilirsiniz. Bunun için Enuygun.com’in formunu doldurarak enuygun fiyatlı kaskoyu tercih edebilirsiniz.

Sizlerden...

Kaskomu yenilerken bir de Enuygun.com’dan teklif aldım. Daha önce aldığım tekliften 200 lira daha düşüğe yeniledim! Çok teşekkürler, artık hep buradayım.

"Mustafa, Kasım 2011"

Online sigortadan çok emin değildim ama artık fikrim değişti. Hem arabama çok kolayca kasko yaptırdım, hem de ciddi tasarruf ettim.

"Aylin, Nisan 2012"

Fiat Kasko Değerini kolayca bulun

Kasko Değer Listesi

Aracınızın marka, model ve üretim yılı bilgilerini seçerek kasko değerini görebilir ve sizin için en uygun kasko teklifini isteyebilirsiniz.

x