Fiat Kasko ve Trafik Sigortası Teklif İsteyin

Fiat arabanız için kasko ve trafik sigortasında en uygun teklifi alın

 

Fiat Sigortası ve Kasko Değer Listesi

Fiat ilk olarak 1899 yılında İtalya’nın Torino kentinde kurulmuştur. 1950’li yıllarda ise milyonlarca küçük Fiat modellerinin üretimi yapıldı ve Fiat bir kitle malı haline dönüştü. İtalyan ekonomisinin mucizevi sembolü olan Fiat otomobillerinin, 1969 yılında Koç grubu tarafından Türkiye’de üretilmesine karar verildi ve Türk Otomobil Fabrikası yani kısa adıyla TOFAŞ kuruldu. Tofaş 1971 yılında ilk üretimine başladı.

Türkiye’de üretim sürecinin ardından ülkemizde en çok kullanılan otomobil markası haline geldi. Öyle ki 80’li yıllarda İstanbul’da kurulan daha sonraları Bursa’ya taşınan fabrikadan araçlar çıkmadan önce sıraya girelerek satın alınıyordu. Şimdilerde 1 milyon metrekare alanda üretimi gerçekleşen ve 5 bin kişinin çalıştığı Tofaş fabrikaları artık yurtdışına da otomobil ithal etmeye başladı.

Kartal, Doğan, Şahin gibi Türk isimlerinin yer aldığı modelleriyle uzun yıllar kullandığımız bu araçlar artık üretilmiyor. Türkiye’de Fiat’ın Panda, Fiat 500, Grande Punto, Punto Evo, Bravo, Linea, Albea Sole, Palio Sole, Fiorino, Doblo, Scudo, Ducato, Croma, Siena, Stillo gibi modelleri satılıyor.

Sizlerden...

Kaskomu yenilerken bir de Enuygun.com’dan teklif aldım. Daha önce aldığım tekliften 200 lira daha düşüğe yeniledim! Çok teşekkürler, artık hep buradayım.


"Mustafa, Kasım 2011"Online sigortadan çok emin değildim ama artık fikrim değişti. Hem arabama çok kolayca kasko yaptırdım, hem de ciddi tasarruf ettim.


"Aylin, Nisan 2012"

Fiat Kasko Değerini kolayca bulun

Kasko Değer Listesi

Aracınızın marka, model ve üretim yılı bilgilerini seçerek kasko değerini görebilir ve sizin için en uygun kasko teklifini isteyebilirsiniz.

x