Poliçenizi satın almak için hemen arayın!

0850 433 25 250850 433 25 25

Fiat Kasko ve Trafik Sigortası Teklif İsteyin

Fiat arabanız için kasko ve trafik sigortasında
en uygun teklifi alın

Kasko Teklifi İste Trafik Sigortası Teklifi İste 

Kasko yaptıranların %50’si 500 liraya kadar daha ucuza yaptırabileceklerinden habersiz.

Enuygun.com’da önde gelen sigorta şirketlerinden size en uygun olandan kolayca teklif alın.

Bizim müşterilerimiz, tanıdıklarını da bize yönlendiriyorlar, ve bununla gurur duyuyoruz!


Fiat ilk olarak 1899 yılında İtalya’nın Torino kentinde kurulmuştur. 1950’li yıllarda ise milyonlarca küçük Fiat modellerinin üretimi yapıldı ve Fiat bir kitle malı haline dönüştü. İtalyan ekonomisinin mucizevi sembolü olan Fiat otomobillerinin, 1969 yılında Koç grubu tarafından Türkiye’de üretilmesine karar verildi ve Türk Otomobil Fabrikası yani kısa adıyla TOFAŞ kuruldu. Tofaş 1971 yılında ilk üretimine başladı.

Türkiye’de üretim sürecinin ardından ülkemizde en çok kullanılan otomobil markası haline geldi. Öyle ki 80’li yıllarda İstanbul’da kurulan daha sonraları Bursa’ya taşınan fabrikadan araçlar çıkmadan önce sıraya girelerek satın alınıyordu. Şimdilerde 1 milyon metrekare alanda üretimi gerçekleşen ve 5 bin kişinin çalıştığı Tofaş fabrikaları artık yurtdışına da otomobil ithal etmeye başladı.

Kartal, Doğan, Şahin gibi Türk isimlerinin yer aldığı modelleriyle uzun yıllar kullandığımız bu araçlar artık üretilmiyor. Türkiye’de Fiat’ın Panda, Fiat 500, Grande Punto, Punto Evo, Bravo, Linea, Albea Sole, Palio Sole, Fiorino, Doblo, Scudo, Ducato, Croma, Siena, Stillo gibi modelleri satılıyor.

Fiat Kasko Değerini Kolayca Bulun

Aracınızın marka, model ve üretim yılı bilgilerini seçerek kasko değerini görebilir ve sizin için en uygun kasko teklifini isteyebilirsiniz.