Citroen Kasko ve Trafik Sigortası Teklif İsteyin

Citroen arabanız için kasko ve trafik sigortasında en uygun teklifi alın

 

Citroen Sigortası ve Kasko Değer Listesi

Andre Citroen tarafından 1919 yılında kurulan Fransız otomobil üreticisidir. 34 yaşındayken “ dişli takımı ” üretmek üzere kendi şirketini kuran André Citroën, otomotiv endüstrisinde daha sonraları bir dev olarak anılacaktı.

2002 yılında ise Citroën yeni bir satış rekoru kırdı: 1 milyon 312 000 araç.. 2004 yılında İspanyol basını C2’yi, Brezilya basını da C5 ve Xsara Picasso' yu yılın en iyi aracı seçti. Yine aynı yıl içinde C4 modelinin hatchback ve coupe versiyonlarının tanıtımı Mondial’de gerçekleştirildi.

2007 yılında Citroën Jumpy, 20 gazeteciden oluşan uzman jürinin oylaması sonucunda " 2008 - Yılın Ticari Aracı " ödülünü aldı. Citroën' in ilk sedan aracı C4 Sedan Avrupa' da ilk olarak Türkiye' de lanse edildi. 2008 yıllında Citroën' in yerli aracı Nemo " 2009- Yılın Ticari Aracı " ödülünü aldı. Citroen’in C1, C2, C3, C4, C5, C6, Picasso, Saxo, Xanita gibi modelleri bulunuyor.

Sizlerden...

Kaskomu yenilerken bir de Enuygun.com’dan teklif aldım. Daha önce aldığım tekliften 200 lira daha düşüğe yeniledim! Çok teşekkürler, artık hep buradayım.


"Mustafa, Kasım 2011"Online sigortadan çok emin değildim ama artık fikrim değişti. Hem arabama çok kolayca kasko yaptırdım, hem de ciddi tasarruf ettim.


"Aylin, Nisan 2012"

Citroen Kasko Değerini kolayca bulun

Kasko Değer Listesi

Aracınızın marka, model ve üretim yılı bilgilerini seçerek kasko değerini görebilir ve sizin için en uygun kasko teklifini isteyebilirsiniz.

x