BMW Kasko ve Trafik Sigortası Teklif İsteyin

BMW arabanız için kasko ve trafik sigortasında en uygun teklifi alın

 

BMW Sigortası ve Kasko Değer Listesi

Alman, otomobil, motosiklet, motor ve bisiklet üreticisi BMW ayrıca Mini ve Rolls-Royce otomobil şirketlerinin sahibidir. 1913 yılında Karl Friedrich Rapp tarafından Almanya’nı Münih kentinde üretimine başlanan BMW, ikinci dünya savaşı sonrası spor, sedan ve kompakt modelleriyle başarı yakalamıştır.

BMW Groupe toplam 7 ülkede 23 üretim yaptığı fabrika ile faliyetlerine devam etmektedir. Aktuel modeller 3serisi-, 5 serisi -, 6 serisi - ve 7 serisi ve bunun yanında spor modeller M3, M5 ve M6. 1 serisi Golf Sınıfında sınıflandırılmış ve 2004 den beri üretimde.

SUV (Sports Utility Vehicle) arazi araçları modeli X5 bunun kardeşi X3 üretimine devam edilen araçlar içinde yer alır. 3 Serisi ve 6 serisi aynı zamanda üstü açık ve M3 olarak da bulunur.

Sizlerden...

Kaskomu yenilerken bir de Enuygun.com’dan teklif aldım. Daha önce aldığım tekliften 200 lira daha düşüğe yeniledim! Çok teşekkürler, artık hep buradayım.


"Mustafa, Kasım 2011"Online sigortadan çok emin değildim ama artık fikrim değişti. Hem arabama çok kolayca kasko yaptırdım, hem de ciddi tasarruf ettim.


"Aylin, Nisan 2012"

BMW Kasko Değerini kolayca bulun

Kasko Değer Listesi

Aracınızın marka, model ve üretim yılı bilgilerini seçerek kasko değerini görebilir ve sizin için en uygun kasko teklifini isteyebilirsiniz.

x