Alfa Romeo Kasko ve Trafik Sigortası Teklif İsteyin

Alfa Romeo arabanız için kasko ve trafik sigortasında en uygun teklifi alın

 

Alfa Romeo Sigortası ve Kasko Değer Listesi

1910’da kurulan Alfa Romeo, Milano’da kurulmuş olan İtalyan asıllı bir otomobil üreticisidir. 1986 yılında Fiat grubuna katılmıştır. Halen şirketin önemli aşamalarında yöneticiler Fiat grubundandır. 2007 yılında Fiat’ın alt markası olarak üretimlere devam etmesine karar verilmiştir.

Hem spor hem de farklı türde otomobiller üretiyor. A.L.F.A Anonima Lombarda Fabbricca di Automobili kelimelerinin kısaltması, markanın ikinci ismi ise Nicola Romeo’nun soyadı.

Mito, Giuletta, Brera, Spider ve 8C Competizione gibi modelleri de olan marka özellikle şık ve sportif tasarımları ile öne çıkmaktadır.

Sizlerden...

Kaskomu yenilerken bir de Enuygun.com’dan teklif aldım. Daha önce aldığım tekliften 200 lira daha düşüğe yeniledim! Çok teşekkürler, artık hep buradayım.


"Mustafa, Kasım 2011"Online sigortadan çok emin değildim ama artık fikrim değişti. Hem arabama çok kolayca kasko yaptırdım, hem de ciddi tasarruf ettim.


"Aylin, Nisan 2012"

Alfa Romeo Kasko Değerini kolayca bulun

Kasko Değer Listesi

Aracınızın marka, model ve üretim yılı bilgilerini seçerek kasko değerini görebilir ve sizin için en uygun kasko teklifini isteyebilirsiniz.

Diğer Alfa Romeo Modelleri

x