Groupama Sigorta

poliçenizi satın almak için hemen arayın!

En uygun fiyatlı Zorunlu Trafik Sigortası tekliflerini görün, poliçenizi hemen satın alın.

Her araç sahibinin yaptırması zorunlu olan Zorunlu Trafik Sigortası için hemen şimdi en uygun fiyatlı teklifleri alın, trafiğe güvenle çıkın!

Kasko için ruhsat sahibine dair birkaç bilgiye ihtiyacımız var.
*Doldurulması zorunlu alanlar.
Sağlık Sigortası için sigorta yaptıracak kişiye dair birkaç bilgiye ihtiyacımız var.
*Doldurulması zorunlu alanlar.
Konut Sigortası için tapu sahibine dair birkaç bilgiye ihtiyacımız var.
*Doldurulması zorunlu alanlar.

Groupama Sigorta Hakkında

Fransa’nın en büyük mütüel sigorta şirketi olan Groupama, tarım ve sağlık sigortalarından evde bakım sigortalarına uzanan pek çok alanda lider konumda. Groupama; Fransa dışında, İtalya, Slovakya, Türkiye, Yunanistan, Macaristan, Romanya, Bulgaristan, Çin ve Tunus olmak üzere dokuz ülkede faaliyet gösteriyor. Groupama’nın 12 milyon müşterisi ve 31 bin 500 çalışanı bulunuyor. Grup, sigortacılık ve bankacılık alanlarında müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerine göre şekillendirilmiş ürün ve hizmetler sunuyor.

Groupama’nın Türkiye’deki deneyim ve mesleki birikimi 96 yıllık bir geçmişe dayanır. Güven, Başak ve nihayetinde Groupama markaları altında faaliyet gösteren Şirket’in Türkiye’de sigortacılığa yön veren hikâyesi, Güven Sigorta’nın kurulduğu 1924 yılında başladı. 2006 yılında Başak Emeklilik ve Başak Sigorta’yı, 2008 yılında Güven Hayat ve Güven Sigorta’yı satın alan Şirket, 2009 yılında iki markayı Groupama markası altında birleştirerek faaliyetlerine devam etti. Şirket, emeklilik portföyünü devretmesini takiben 2019 yılında Groupama Emeklilik A.Ş.’nin ticari unvanını Groupama Hayat A.Ş. şeklinde değiştirdi. 2020 yıl sonu itibarıyla 1.414 milyon TL toplam prim üretimi gerçekleştiren Groupama, Türkiye’nin önde gelen sigortacılık grupları arasında yer alıyor. 1.907 özel acentesi, 99 broker’ı ile Türkiye’nin en yaygın dağıtım kanalına sahip sigorta şirketlerinden biri olan Groupama Sigorta, Türkiye pazarındaki varlığını güçlendirmek üzere sigortacılık faaliyetlerini sürdürüyor.

Sigorta Rehberi