Yıldızeli - Ankara Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
Yaklaşık Seyahat Mesafesi
391 km
Yaklaşık Sefer Süresi
6 sa 48 dk
En Son Satış
57 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
450 TL
Günlük Sefer Sayısı
16 Sefer noktası
Popüler Otobüs Firmaları
Metro Turizm, Öz Sivas Turizm

Ankara Seyahat Rehberi

Yıldızeli Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Sivas’ın ilçelerinden biri olan Yıldızeli, şehir merkezinden ve çevre ilçelerden gelen kişiler için ulaşımın oldukça kolay olduğu bir konumda yer alıyor. Buradaki otogar ise Yıldızeli’ne yürüme mesafesindeyken Sivas merkezine yaklaşık 50 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Sivas’tan Yıldızeli Otogarı’na gitmek için isterseniz belediye otobüsü veya minibüs tercih edebilir, isterseniz de taksiye ya da otobüs firmalarının yolcu servislerini kullanabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Kent merkezinden kalkan birçok belediye otobüsü, Yıldızeli Otogarı’na ya da çevresindeki duraklara gidiyor. Bu otobüsleri tercih ederek otogara gidebilirsiniz.

Minibüsler

Yıldızeli Otogarı’na minibüsle gidebilirsiniz. Bavul ve eşyalarınız çok fazlaysa yolculuk sizi zorlayabilir ancak minibüs yolculuğunun uygun fiyatlı olduğunu da unutmamak gerek.

Taksi

Yükünüz çok fazlaysa taksi sizin için doğru ulaşım aracı olabilir. 24 saat ulaşılabilirliği olan taksiler, otogara hem hızlı hem de rahat gitmenize hizmet eder.

Yolcu Servisleri

Pek çok otobüs firmasına ev sahipliği yapan Yıldızeli Otogarı’na gitmek için söz konusu firmaların ücretsiz yolcu servislerini kullanabilirsiniz.

Ankara Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Her gün binlerce yolcuya hizmet veren Ankara Terminali’nden şehir merkezine ulaşım için pek çok ulaşım alternatifi sunuluyor.

Ankaray

Terminal içerisinde bulunan Ankaray metro istasyonundan şehrin pek çok noktasına kolayca gitmeniz mümkün. Sabah 6:00’dan gece yarısına kadar hizmet veren Ankaray, terminalden şehir merkezine ulaşım için en çok tercih edilen yollardan biri.

Yolcu Servisleri

Terminal içerisinde onlarca otobüs firması hizmet veriyor ve çoğu firma yolcularına ücretsiz yolcu servisi sağlıyor. Bu servisler her yarım saatte bir kalkıyor ve şehrin belirli ana noktalarına ulaşmanızı sağlıyor.

Belediye Otobüsleri (EGO)

Terminal çıkış kapısı önünde bulunan otobüs duraklarından kalkan442-3, 419, 479, 417, 545, 230-3, 419 A, 479, 484, 417, 217, 511-3, 573, 521-3, 512-3, 524, 564, 537, 573 ve 511 numaralı otobüs hatları ile Ankara’nın her semtine kolayca ulaşabilirsiniz.

Minibüs

Terminalden 2 dakika yürüyüş mesafesindeki Mevlana Bulvarı’nda minibüs durağı bulunuyor. Minibüslere terminalden şehrin hemen her semtine kolayca gidebilirsiniz.

Taksi

Terminalin çıkış kapısı yanında 7 gün 24 saat hizmet veren taksi durakları bulacaksınız. Taksi hizmetini kullanarak şehrin her yerine hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Yıldızeli - Ankara Otogarı Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs FirmasıBilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
Metro Turizm450 TL16 sa 48 dk
Öz Sivas Turizm450 TL36 sa 48 dk
Sivas Huzur Turizm450 TL56 sa 48 dk
Topçam Turizm450 TL16 sa 48 dk
Yeni Sivas Turizm450 TL66 sa 48 dk
map placeholder
expand_less