Venetz Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Venetz Hakkında

Bulgaristan'ın Şumnu iline bağlı bir köy ve belediye olan Venetz’e İstanbul’dan yaklaşık 6-7 saat süren otobüs yolculuğu ile ulaşmanız mümkün. Günde ortalama 1 seferin düzenlendiği Venetz’e, sınır komşusu olan Edirne’den de direkt ulaşabilirsiniz. Edirne ile Venetz arasındaki otobüsle ulaşım süresi de yaklaşık 4 saat 45 dakika. Toplamda 209.91 kilometrekarelik bir alanı kaplayan Venetz köyünün nüfusu ise 8 bini geçkin. Bir diğer bilinen adı ile Köklüce Köyü’nden 509 km uzaklıktaki İstanbul yerine Edirne, Tekirdağ, Kırklareli ve Çanakkale kalkışlı otobüs seferlerine de göz atabilirsiniz.

Venetz seyahatinize renk katmak ve tatilinizi daha eğlenceli hale getirmek isterseniz, caz ve salsa festivalleri, Kurkerlandia Film Festivali, Sofya Uluslararası Film Festivali, Uluslararası Masquearade Oyun Festivali vb. etkinliklerin güncel takvimlerine bakabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Venetz otobüs bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?
expand_more
Enuygun, Venetz otobüs seferleri için arama yaptığınızda varabileceğiniz otogarlara seferi olan firmaların anlık verilerini direkt olarak çekip karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için farklı firmaların Venetz otobüs seferlerini bir arada görebilir ve en uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.
map placeholder
expand_less