Ünye - Bulancak Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
Yaklaşık Seyahat Mesafesi
48 km
Yaklaşık Sefer Süresi
58 dk
En Son Satış
41 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
140 TL
Günlük Sefer Sayısı
58 Sefer noktası
Popüler Otobüs Firmaları
Kanberoğlu Turizm, As Adana Seyahat

En Ucuz Ünye - Bulancak Otobüs Biletleri

Yarın

19 Nis

140 TL

Cmt

20 Nis

Paz

21 Nis

Pzt

22 Nis

Sal

23 Nis

Çar

24 Nis

Per

25 Nis

Cum

26 Nis

Dönüş için otobüs bileti
aldınız mı?

Ünye Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Ordu ilinin en büyük ilçelerinden biri olan Ünye’deki terminal, şehirlerarası ulaşıma katkı sunmaya devam ediyor. Şehir merkezi ile arasında yaklaşık 50 dakikalık sürüş mesafesi bulunan Ünye Terminali’ne ulaşmak adına ücretsiz yolcu servisleri, dolmuşlar, 24 saat aktif şekilde faaliyet gösteren taksiler ve belediye otobüslerinden yararlanabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Ordu şehrinin batı bölümünde konumlanan ve sahile paralel bir şekilde uzanan Ünye ilçesindeki terminale ulaşmak isteyenlerin öncelikli tercihi, özellikle ekonomik olması nedeniyle belediye otobüsleri oluyor. Çelebioğlu Caddesi ve Ulus Caddesi başta olmak üzere işlek caddeler üzerinde kısa aralıklarla halk otobüslerine ait duraklara rastlayabilirsiniz.

Yolcu Servisleri

Yolcu servislerinden yararlanarak Ünye Terminali’ne gitmek istiyorsanız, otobüslerinin kalkış saatinden yaklaşık 2 saat kadar önce size iletilen bekleme noktalarında hazır bulunmalısınız. Ücretsiz yolcu servisleri, Ordu şehir merkezindeki işlek caddelerin yanında Altınordu ve Perşembe üzerinden yolcuları toplamaya başlıyor.

Taksi

Yeni Mahalle Okullar Caddesi’nde yer alan Altınordu Taksi (0452 522 22 22), Cumhuriyet Caddesi’nde konumlanan Güzel Ordu Taksi (0452 225 15 55) ve Erol Ataşan Bulvarı’nda hizmet veren Meydan Taksi (0452 234 48 79), Ordu şehir merkezinde 24 saat boyunca hizmet veren taksi durakları arasında ön plana çıkıyor. Taksilerin kullandığı güzergah, taksi ücretinizi önemli oranda etkileyebiliyor. Ünye Terminali’ne giderken Yeni Samsun-Ordu Yolu, D010 ya da E70 gibi yeni ve modern yolları tercih etmek, mesafeyi bir ölçüde kısaltabiliyor.

Minibüsler

Ordu şehir merkezinde yer alan minibüsler; hem merkez ilçelerde hem de köylerde yer alan yolcuları kolayca terminale ulaştırıyor. Merkezden saat başı hareket eden minibüslere Perşembe, Altınordu ya da Aybastı gibi işlek noktalar üzerinden de binebilirsiniz. Şehir merkezinden kalkan dolmuşlar sayesinde ortalama 1 saat içinde Ünye Terminali’ne ulaşabilirsiniz. Ordu şehir merkezinde Yeşil Hat ve Kırmızı Hat olarak bilinen ve 60 dakikada bir kalkan dolmuşlar, sizi ortalama 1 saat 20 dakikalık bir yolculuk sonrasında Ünye Terminali’ne ulaştırıyor. Yeşil Hat’ın 08.00-18.00 ve Kırmızı Hat’ın 07.00-17.00 saatleri arasında faaliyet gösterdiğini hatırlatalım.

Otogardan Bulancak Şehir Merkezine Ulaşım

İlçe merkezinin dışında, Ordu Giresun Sahil Yolu kenarında bulunan Bulancak Terminali’nden yolcuların kolay bir şekilde istedikleri yere gidebilmeleri için ücretli ve ücretsiz pek çok ulaşım aracı bulunuyor.

Yolcu Servisleri

Seyahat ettiğiniz otobüs firmasının size sunacağı ücretsiz yolcu servisi ile kısa sürede ilçede ana caddelere gidebilirsiniz. Yolcu servisleri, her yarım saatte bir otobüslerin varış peronu önünden hareket ediyor.

Minibüsler

Bulancak minibüsleri, ilçe merkezinin yanı sıra Giresun, sahil beldeleri ve köylere de ulaşım hizmeti sağlıyor. İlçe merkezine giden minibüsleri her yarım saatte; Giresun ve çevre ilçelere giden minibüsleri ise saat başı terminal içindeki minibüs peronunda bulabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Yolcular, belediye otobüsleri ile de terminalden ilçe merkezine gidebiliyor. Terminal çıkış kapısı önünde otobüs duraklarını bulabilir ve her yarım saatte bir bu durağa uğrayan terminal otobüsüyle Bulancak merkezine 5 dakika içinde gidebilirsiniz.

Taksi

Bulancak Terminali çıkış kapısı önünde hizmet veren taksi durağında 24 saat taksi bulma şansınız var. Taksilerle hem ilçe merkezine hem de sahil beldelerine kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Ünye  Bulancak Arası Seferi Olan Otobüs Firmaları

Kanberoğlu TurizmAs Adana SeyahatTokat Yıldızı SeyahatCesur Bingöl SeyahatGolden TurizmÖz Has BingölÖzlem Ardahan TurizmTurgutreis Turizm

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Ünye - Bulancak Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs FirmasıÜnye Bulancak Bilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
Kanberoğlu Turizm 140 TL3 58 dk
As Adana Seyahat 150 TL1 58 dk
Has Elazığlılar Turizm 150 TL1 58 dk
İzzet Öztürk Seyahat 150 TL1 58 dk
Tokat Yıldızı Seyahat 180 TL1 58 dk
Cesur Bingöl Seyahat 200 TL1 58 dk
Golden Turizm 200 TL1 58 dk
Öz Has Bingöl 200 TL1 58 dk
Özlem Ardahan Turizm 200 TL1 58 dk
Turgutreis Turizm 200 TL1 58 dk

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Ünye - Bulancak otobüs bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?
expand_more
Enuygun, Ünye - Bulancak otobüs seferleri için arama yaptığınızda bu rotada sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip direkt olarak karşılaştırıyor. Böylece aradığınız tarih için farklı firmaların Ünye - Bulancak seferlerini bir arada görebilir ve en uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.
Ünye - Bulancak arası seyahat mesafesi kaç kilometre ve yolculuk kaç saat sürer?
expand_more
Ünye - Bulancak arası toplam 48 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 1 saat sürüyor.
Ünye - Bulancak arası hangi otobüs firmalarının seferleri bulunuyor?
expand_more
Kanberoğlu Turizm, As Adana Seyahat, Has Elazığlılar Turizm, İzzet Öztürk Seyahat, Tokat Yıldızı Seyahat, Cesur Bingöl Seyahat, Golden Turizm, Öz Has Bingöl, Özlem Ardahan Turizm, Turgutreis Turizm Ünye - Bulancak arası seferler düzenliyor.
Ünye - Bulancak arası en ucuz otobüs bileti hangisi?
expand_more
Ünye - Bulancak arası otobüs bileti fiyatları aylara göre değişiklik gösterse de 2024 yılının Nisan ayında en uygun fiyatlı Ünye - Bulancak otobüs bileti 140 TL.
Ünye - Bulancak otobüs biletleri ne kadar?
expand_more
Ünye - Bulancak otobüs biletlerinin fiyatları farklı firmalara ve yılın farklı dönemlerine göre değişiklik gösteriyor.2024 yılının Nisan ayında Ünye - Bulancak otobüs bileti fiyatları 140 TL ila 200 TL aralığında değişiyor.
Ünye - Bulancak otobüs bileti nasıl alınır?
expand_more
Enuygun.com web sitesine girin.
Üst banttan “Otobüs Bileti” butonuna tıklayın.
Karşınıza çıkan widget’ta “Nereden” sorusunda Ünye seçin.
“Nereye” sorusunda Bulancak yazarak gideceğiniz ilçenin olduğu seçeneği tercih edin.
Seyahat edeceğiniz tarihi de girerek “Otobüs bileti bul” butonuna tıklayın.
Sonrasında karşınızda Ünye - Bulancak seferleri sıralanacak.
Bütçenize uygun ve seyahat etmek istediğiniz saate uygun bir seferi seçerek “Seç” butonuna tıklayın.
Karşınıza çıkan alanda hangi koltukta oturmak istediğinizi ve cinsiyetinizi seçin.
“Onayla ve devam et” butonuna tıklayın.
Karşınızda açılacak rezervasyon sayfasında önce E-posta ve cep telefonu bilgilerinizi girin.
Sonrasında Ad-Soyad ve T.C. Kimlik No bilgilerinizi girerek ödeme bilgileri adımına geçin.
Kredi kartınızla ya da banka kartınızla ilgili bilgileri girerek “Satın Al” butonuna tıklayın ve satın alma işleminizi tamamlayın.
Ünye - Bulancak arasında günde kaç otobüs seferi düzenleniyor?
expand_more
Ünye - Bulancak arasında günde kaç otobüs seferi düzenlendiği dönemsel olarak değişiklik gösteriyor. Okulların açıldığı dönemlerde sefer sayısı artarken iklim koşullarının şehirlerarası seferlere çok el vermediği dönemlerde sefer sayısı azalıyor. Ortalama bir rakam vermek gerekirse Nisan ayında Ünye - Bulancak arasında günlük 58 sefer yapılıyor.
map placeholder
expand_less