Ulubey - Sungurlu Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
Yaklaşık Seyahat Mesafesi
619 km
Yaklaşık Sefer Süresi
9 sa 7 dk
En Son Satış
2 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
750 TL
Günlük Sefer Sayısı
15 Sefer noktası
Popüler Otobüs Firmaları
Yeniden As Bafra Seyahat, Mis Amasya Tur

Dönüş için otobüs bileti
aldınız mı?

Ulubey Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Uşak’a bağlı ilçelerden Ulubey’in merkezinde yer alan terminalden Aydın ve Kütahya gibi yakın sayılan noktalara seyahat etmek mümkün. Terminale ulaşmak için ise ilçede çalışan minibüsleri kullanabilir veya taksilerden ve servis araçlarından yararlanabilirsiniz. 

Servis Aracı 

İlçe merkezinin çevresinde bulunan bağlı yerleşimlerden hareket eden araçlar, yıl boyunca Ulubey Terminali’ne erişmeyi kolay hale getiriyor. Seyahat edeceğiniz firmayla iletişime geçerek ilçe terminaline ulaştıran servislerle ilgili bilgi alabilirsiniz. Genellikle ücretsiz olarak hizmet veren bu araçlarla Ulubey Terminali’ne yolculuk süresi ise 20-30 dakika arasında değişiyor. 

Taksi 

Ulubey’in ilçe merkezinden veya diğer yakın noktalardan terminale yolculuğunuzu hızlı hale getirecek taksiler, minibüs veya servise kıyasla daha masraflı bir alternatif. Ancak otobüsünüzün hareket zamanına az süre kaldığında pratik şekilde ulaşmak adına taksi çağırma seçeneğini değerlendirebilirsiniz. 

Minibüs  

Ulubey’de minibüsler, ilçenin merkezinde konumlanan terminalin yakınından geçiyor. Dilerseniz uygun fiyatlarıyla pek çok yolcu tarafından kullanılan bu araçları tercih ederek terminale ulaşımınızı pratik hale getirebilirsiniz.

Otobüs 

Uşak sınırlarında yer alan Ulubey’de hizmet veren terminale Kütahya veya Aydın gibi yakın kentlerden düzenlenen otobüs seferleriyle erişebilirsiniz. Terminale ayrıca çevrede bulunan ilçelerden de toplu taşımayla ulaşmak hayli kolay.  

Otogardan Sungurlu Şehir Merkezine Ulaşım

Sungurlu ilçe merkezine uzak bir noktada, çevre yolu kenarında yer alan Sungurlu Terminali, ulaşım açısından yolculara pek çok olanak sunuyor.

Belediye Otobüsleri

Terminal Caddesi'nde bulunan duraklarında saat 70:00'den akşam 19.30’a kadar hizmet veren belediye otobüsleri ile Dr. Sadık Ahmet Caddesi, Sungurlu Belediyesi, Hitit Üniversitesi Sungurlu Meslek Yüksekokulu ve Gürpınar Camii gibi birçok merkezi noktaya gidebilirsiniz. Belediye otobüsleri ayrıca Fatih Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi ve Sunguroğlu Mahallesi gibi binlerce nüfusu mahallelere de yolcuların ulaşımını sağlıyor.

Minibüsler

Sungurlu'da ilçe içi ve ilçeler arası olmak üzere iki minibüs tipi bulunuyor. İlçe içi minibüsler, saat 07:30’dan itibaren Cengiz Topel Caddesi, Yıldırım Beyazıt Caddesi ve İstanbul Caddesi gibi ilçenin yoğun noktalarına ulaşım sağlıyor. Sungurlu ilçeler arası minibüslerle ise başta 81 km uzaklıktaki Çorum olmak üzere 36 km uzaklıktaki Alacahöyük, 30 km uzaklıktaki Boğazkale, 44 km uzaklıktaki Alaca ve 93 km uzaklıktaki Kırıkkale gibi pek çok il ve ilçeye her saat gidebilirsiniz.

Taksi

Sungur Terminali’nde saat 19:30’dan sonra taksiler hizmet veriyor. Terminal Taksi durağı çıkış kapısının yanında ve 24 saat açık. 0543 227 20 99 numaralı telefon ulaşabileceğiniz taksi durağında hem Sungurlu Saat Kulesi, Şenerler Botanik Bahçesi ve Atatürk Çamlığı gibi turistik noktalara hem de her mahalleye çok kısa sürelerde gidebilirsiniz.

Ulubey  Sungurlu Arası Seferi Olan Otobüs Firmaları

Yeniden As Bafra SeyahatMis Amasya TurTokat SeyahatAli Osman UlusoyLüks Karadeniz SeyahatVaran TurizmFındıkkale TurizmLüks Erova Turizm

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Ulubey - Sungurlu Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs FirmasıUlubey Sungurlu Bilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
Yeniden As Bafra Seyahat 750 TL1 9 sa 7 dk
Mis Amasya Tur 900 TL1 9 sa 7 dk
Tokat Seyahat 900 TL1 9 sa 7 dk
Ali Osman Ulusoy 910 TL6 9 sa 7 dk
Lüks Karadeniz Seyahat 950 TL2 9 sa 7 dk
Varan Turizm 1049 TL2 9 sa 7 dk
Fındıkkale Turizm 1100 TL1 9 sa 7 dk
Lüks Erova Turizm 1200 TL1 9 sa 7 dk

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Ulubey - Sungurlu otobüs bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?
expand_more
Enuygun, Ulubey - Sungurlu otobüs seferleri için arama yaptığınızda bu rotada sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip direkt olarak karşılaştırıyor. Böylece aradığınız tarih için farklı firmaların Ulubey - Sungurlu seferlerini bir arada görebilir ve en uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.
Ulubey - Sungurlu arası seyahat mesafesi kaç kilometre ve yolculuk kaç saat sürer?
expand_more
Ulubey - Sungurlu arası toplam 619 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 9 saat sürüyor.
Ulubey - Sungurlu arası hangi otobüs firmalarının seferleri bulunuyor?
expand_more
Yeniden As Bafra Seyahat, Mis Amasya Tur, Tokat Seyahat, Ali Osman Ulusoy, Lüks Karadeniz Seyahat, Varan Turizm, Fındıkkale Turizm, Lüks Erova Turizm Ulubey - Sungurlu arası seferler düzenliyor.
Ulubey - Sungurlu arası en ucuz otobüs bileti hangisi?
expand_more
Ulubey - Sungurlu arası otobüs bileti fiyatları aylara göre değişiklik gösterse de 2024 yılının Haziran ayında en uygun fiyatlı Ulubey - Sungurlu otobüs bileti 750 TL.
Ulubey - Sungurlu otobüs biletleri ne kadar?
expand_more
Ulubey - Sungurlu otobüs biletlerinin fiyatları farklı firmalara ve yılın farklı dönemlerine göre değişiklik gösteriyor.2024 yılının Haziran ayında Ulubey - Sungurlu otobüs bileti fiyatları 750 TL ila 1200 TL aralığında değişiyor.
Ulubey - Sungurlu otobüs bileti nasıl alınır?
expand_more
Enuygun.com web sitesine girin.
Üst banttan “Otobüs Bileti” butonuna tıklayın.
Karşınıza çıkan widget’ta “Nereden” sorusunda Ulubey seçin.
“Nereye” sorusunda Sungurlu yazarak gideceğiniz ilçenin olduğu seçeneği tercih edin.
Seyahat edeceğiniz tarihi de girerek “Otobüs bileti bul” butonuna tıklayın.
Sonrasında karşınızda Ulubey - Sungurlu seferleri sıralanacak.
Bütçenize uygun ve seyahat etmek istediğiniz saate uygun bir seferi seçerek “Seç” butonuna tıklayın.
Karşınıza çıkan alanda hangi koltukta oturmak istediğinizi ve cinsiyetinizi seçin.
“Onayla ve devam et” butonuna tıklayın.
Karşınızda açılacak rezervasyon sayfasında önce E-posta ve cep telefonu bilgilerinizi girin.
Sonrasında Ad-Soyad ve T.C. Kimlik No bilgilerinizi girerek ödeme bilgileri adımına geçin.
Kredi kartınızla ya da banka kartınızla ilgili bilgileri girerek “Satın Al” butonuna tıklayın ve satın alma işleminizi tamamlayın.
Ulubey - Sungurlu arasında günde kaç otobüs seferi düzenleniyor?
expand_more
Ulubey - Sungurlu arasında günde kaç otobüs seferi düzenlendiği dönemsel olarak değişiklik gösteriyor. Okulların açıldığı dönemlerde sefer sayısı artarken iklim koşullarının şehirlerarası seferlere çok el vermediği dönemlerde sefer sayısı azalıyor. Ortalama bir rakam vermek gerekirse Haziran ayında Ulubey - Sungurlu arasında günlük 15 sefer yapılıyor.
map placeholder
expand_less