Bodrum Turgutreis - Ankara Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Ankara Seyahat Rehberi

Turgutreis Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Bodrum Yarımadası’nın batı bölgesinde yer alan ve dünyaca ünlü tatil destinasyonları arasında bulunan Turgutreis, şehrin yerli ve yabancı turistler tarafından en çok rağbet gören yerlerinden  biri… Bodrum’a 18 kilometre mesafede bulunan Bodrum Turgutreis Otogarı’na gitmek için şehir merkezinden kalkan belediye otobüslerine ve minibüslere binebileceğiniz gibi taksi kullanımını da tercih edebilirsiniz. Öte yandan şehirler arası seferler düzenleyen otobüs firmalarının ücretsiz yolcu servisleri de otogara gitmek için kullanabileceğiniz ulaşım aracı seçeneklerden biri.

Belediye Otobüsleri

Bodrum’dan Mehmet Hilmi Caddesi üzerinde konumlanan Turgutreis Otogarı’na gitmek için şehir merkezinden kalkan belediye otobüslerini kullanabilirsiniz. 15 dakikada bir veya yarım saatlik periyotlarla merkezden kalkan otobüslerle yaklaşık 20 dakikalık bir yolculuğun ardından Turgutreis Otogarı’na varmanız mümkün.

Minibüsler

Şehir merkezinden Turgutreis Otogarı’na belirli saat aralıklarında sefer düzenleyen dolmuşlar bulunuyor. Ancak Bodrum’la Turgutreis arasında yaz aylarında 24 saat dolmuş seferleri yapılıyor. Bodrum’un genelinde yaygın olarak kullanılan bu minibüslere binerek de otogara ulaşabilirsiniz.

Taksiler

Merkezde bulunan taksi duraklarından 24 saat faydalanarak otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Diğer ulaşım araçlarına nazaran taksiler daha pahalı olmalarına rağmen hızları ve rahatlıkları bakımından daha çok tercih ediliyorlar.

Ücretsiz Yolcu Servisleri

Turgutreis’e gelen hemen her otobüs firmasının otogardan şehir merkezine, şehir merkezinden de otogara giden ücretsiz yolcu servisleri bulunuyor. Dilerseniz Bodrum merkezden yolcu servisleriyle de otogara gidebilirsiniz.

Ankara Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Her gün binlerce yolcuya hizmet veren Ankara Terminali’nden şehir merkezine ulaşım için pek çok ulaşım alternatifi sunuluyor.

Ankaray

Terminal içerisinde bulunan Ankaray metro istasyonundan şehrin pek çok noktasına kolayca gitmeniz mümkün. Sabah 6:00’dan gece yarısına kadar hizmet veren Ankaray, terminalden şehir merkezine ulaşım için en çok tercih edilen yollardan biri.

Yolcu Servisleri

Terminal içerisinde onlarca otobüs firması hizmet veriyor ve çoğu firma yolcularına ücretsiz yolcu servisi sağlıyor. Bu servisler her yarım saatte bir kalkıyor ve şehrin belirli ana noktalarına ulaşmanızı sağlıyor.

Belediye Otobüsleri (EGO)

Terminal çıkış kapısı önünde bulunan otobüs duraklarından kalkan442-3, 419, 479, 417, 545, 230-3, 419 A, 479, 484, 417, 217, 511-3, 573, 521-3, 512-3, 524, 564, 537, 573 ve 511 numaralı otobüs hatları ile Ankara’nın her semtine kolayca ulaşabilirsiniz.

Minibüs

Terminalden 2 dakika yürüyüş mesafesindeki Mevlana Bulvarı’nda minibüs durağı bulunuyor. Minibüslere terminalden şehrin hemen her semtine kolayca gidebilirsiniz.

Taksi

Terminalin çıkış kapısı yanında 7 gün 24 saat hizmet veren taksi durakları bulacaksınız. Taksi hizmetini kullanarak şehrin her yerine hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Bodrum Turgutreis - Ankara Otogarı Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs FirmasıBilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
map placeholder
expand_less