Tosya - Ankara Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
Yaklaşık Seyahat Mesafesi
223 km
Yaklaşık Sefer Süresi
3 sa 30 dk
En Son Satış
40 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
250 TL
Günlük Sefer Sayısı
2 Sefer noktası
Popüler Otobüs Firmaları
Tosya Seyahat

Ankara Seyahat Rehberi

Tosya Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Kastamonu merkezine 119 kilometre uzaklıkta olan Tosya ilçesinin otobüs terminali, ilçenin ortasında kolay ulaşılabilir bir konumda yer alıyor. İster yürüyerek ister ise yolculara sunulan belediye otobüsleri veya Tosya Tur Kooperatif Minibüsleri ile kolayca terminale girebilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Tosya içinde pek çok noktasında belediye otobüsü durağı bulunuyor. Bahçelievler Mahallesi, Yunus Emre Mahallesi ve Cumhuriyet Mahallesi gibi büyük mahallelerdeki durakların yanında 100. Yıl Caddesi, Tosya Devlet Hastanesi ve Tosya Kaymakamlığı gibi pek çok noktadan da binebileceğiniz belediye otobüsleri ile kısa sürede terminale ulaşmanız mümkün.

Tosya Tur Kooperatif Minibüsleri

Kooperatif minibüsleri hem ilçe içinde hem de ilçeler arası hizmet veriyor. Kastamonu ilçelerinden ve köylerinden otobüs terminaline gitmeyi sağlayacak minibüslerle aynı zamanda Ilgaz Dağı ve Dipsiz Göl gibi turistik yerlerden de terminale ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi

Merkezi Kargı Mahallesi’nde bulunan Ziraat Bankası yanında durağı olan Güven Taksi’ye 0542 254 98 47 numaralı telefonla 24 saat ulaşabilirsiniz. Çorum-Kastamonu Yolu üzerinde Tosya Devlet Hastanesi karşısında hizmet veren Sağlık Taksi’ye ise 0532 559 96 39 numaralı telefondan 24 saat boyunca ulaşabilir ve bulunduğu noktaya taksi çağırabilirsiniz.

Ankara Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Her gün binlerce yolcuya hizmet veren Ankara Terminali’nden şehir merkezine ulaşım için pek çok ulaşım alternatifi sunuluyor.

Ankaray

Terminal içerisinde bulunan Ankaray metro istasyonundan şehrin pek çok noktasına kolayca gitmeniz mümkün. Sabah 6:00’dan gece yarısına kadar hizmet veren Ankaray, terminalden şehir merkezine ulaşım için en çok tercih edilen yollardan biri.

Yolcu Servisleri

Terminal içerisinde onlarca otobüs firması hizmet veriyor ve çoğu firma yolcularına ücretsiz yolcu servisi sağlıyor. Bu servisler her yarım saatte bir kalkıyor ve şehrin belirli ana noktalarına ulaşmanızı sağlıyor.

Belediye Otobüsleri (EGO)

Terminal çıkış kapısı önünde bulunan otobüs duraklarından kalkan442-3, 419, 479, 417, 545, 230-3, 419 A, 479, 484, 417, 217, 511-3, 573, 521-3, 512-3, 524, 564, 537, 573 ve 511 numaralı otobüs hatları ile Ankara’nın her semtine kolayca ulaşabilirsiniz.

Minibüs

Terminalden 2 dakika yürüyüş mesafesindeki Mevlana Bulvarı’nda minibüs durağı bulunuyor. Minibüslere terminalden şehrin hemen her semtine kolayca gidebilirsiniz.

Taksi

Terminalin çıkış kapısı yanında 7 gün 24 saat hizmet veren taksi durakları bulacaksınız. Taksi hizmetini kullanarak şehrin her yerine hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Tosya - Ankara Otogarı Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs FirmasıBilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
Tosya Seyahat250 TL23 sa 30 dk
map placeholder
expand_less