Taşova - Ankara Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
Yaklaşık Seyahat Mesafesi
380 km
Yaklaşık Sefer Süresi
5 sa 37 dk
En Son Satış
22 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
499 TL
Günlük Sefer Sayısı
10 Sefer noktası
Popüler Otobüs Firmaları
Bayburt Özlem Seyahat, Lüks Erova Turizm

Ankara Seyahat Rehberi

Taşova Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Taşova’nın otobüs terminali, ilçe merkezine çok yakın ve kısa bir yürüyüşle ulaşılabilecek mesafede. Hem ilçenin ana caddelerinden hem de mahallelerinden terminale gitmek için pek çok alternatif ulaşım aracı bulunuyor. Her saat Amasya ilçe ve köylerinden de otobüs terminaline gelebilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Nihat Yıldırım Parkı, Karanfil Caddesi, Yıldırım Parkı ve Kasım Hoca Caddesi gibi pek çok yerde duraklarını görebileceğiniz belediye otobüsleriyle istediğiniz saatte rahatça terminale gidebilirsiniz.

Minibüsler

Taşova ilçe içi hizmet veren minibüslerin Taşova Meslek Yüksekokulu, Cumhuriyet Parkı ve Taşova Devlet Hastanesi gibi yoğun noktalarda durakları var. 30 dakikada bir bu duraklardan terminale minibüs bulabilirsiniz. Minibüsler, ilçe merkezinden olduğu kadar Amasya, Almus ve Ataköy gibi illerden ve ilçelerden de yolcuların terminale ulaşımını sağlıyor. Saat başı hareket eden bu ilçeler arası minibüsleri yerel firmalar işletiyor ve durakları da terminal içerisinde bulunuyor.

Taksi

Taşova ilçesi küçük olduğundan mesafeler birbirine çok yakın, bu yüzden ilçede az sayıda taksi durağı bulunuyor. Toplu taşıma araçları saatleri dışında terminale gitmek için (0358) 312 15 69 numaralı telefondan Terminal Taksi’ye ulaşabilir ve bulunduğunuz noktaya taksi çağırabilirsiniz.

Ankara Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Her gün binlerce yolcuya hizmet veren Ankara Terminali’nden şehir merkezine ulaşım için pek çok ulaşım alternatifi sunuluyor.

Ankaray

Terminal içerisinde bulunan Ankaray metro istasyonundan şehrin pek çok noktasına kolayca gitmeniz mümkün. Sabah 6:00’dan gece yarısına kadar hizmet veren Ankaray, terminalden şehir merkezine ulaşım için en çok tercih edilen yollardan biri.

Yolcu Servisleri

Terminal içerisinde onlarca otobüs firması hizmet veriyor ve çoğu firma yolcularına ücretsiz yolcu servisi sağlıyor. Bu servisler her yarım saatte bir kalkıyor ve şehrin belirli ana noktalarına ulaşmanızı sağlıyor.

Belediye Otobüsleri (EGO)

Terminal çıkış kapısı önünde bulunan otobüs duraklarından kalkan442-3, 419, 479, 417, 545, 230-3, 419 A, 479, 484, 417, 217, 511-3, 573, 521-3, 512-3, 524, 564, 537, 573 ve 511 numaralı otobüs hatları ile Ankara’nın her semtine kolayca ulaşabilirsiniz.

Minibüs

Terminalden 2 dakika yürüyüş mesafesindeki Mevlana Bulvarı’nda minibüs durağı bulunuyor. Minibüslere terminalden şehrin hemen her semtine kolayca gidebilirsiniz.

Taksi

Terminalin çıkış kapısı yanında 7 gün 24 saat hizmet veren taksi durakları bulacaksınız. Taksi hizmetini kullanarak şehrin her yerine hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Taşova - Ankara Otogarı Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs FirmasıBilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
Bayburt Özlem Seyahat499 TL15 sa 37 dk
Lüks Erova Turizm500 TL55 sa 37 dk
Niksarkale Turizm500 TL45 sa 37 dk
map placeholder
expand_less