Taşhan - Varto Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Dönüş için otobüs bileti
aldınız mı?

Otogardan Varto Şehir Merkezine Ulaşım

Muş'a 58 kilometre uzaklıktaki 31.000 nüfuslu Varto ilçesinin otogarı, merkezi bir konumda yolculara hizmet veriyor. Güzel konumundan dolayı yolcuların yürüyerek resmi dairelere, ana caddelere ve alışveriş merkezlerine kolaylıkla gidebileceği Varto Otogarı’ndan isterseniz belediye otobüsleri, kooperatif minibüsleri ve taksiler ile de hem ilçe merkezindeki her mahalleye hem de Muş ve çevre ilçelere rahatlıkla otogardan ulaşmanız mümkün.

Belediye Otobüsleri

Otogar çevresindeki caddde ve sokaklarda duraklarını görebileceğini belediye otobüsleriyle her yarım saatte bir Varto İlçe Jandarma Komutanlığı, Varto Belediyesi, Çaylar Caddesi, Varto Devlet Hastanesi, Doğan Alabalık Tesisleri, Umut Bahçesi, Atatürk Caddesi ve Varto Meslek Yüksekokulu gibi yoğun yerlere akşam saat 21:30’a kadar kolayca ulaşabilirsiniz.

Minibüsler

Varto Otogarı çevresindeki duraklarından hareket eden minibüslerle de Kültür Mahallesi, Gümgüm Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Yeni Mahalle, Alagöz Mahallesi, İnönü Mahallesi ve Bahçelievler Mahallesi gibi Varto'nun bütün mahalleleri, ana caddeleri ve iş merkezine gidebilirsiniz.

Otogarındaki ilçe peronundan hareket eden minibüslerle ise başta Muş merkezi olmak üzere Bulanık, Hasköy, Korkut, Malazgirt gibi Muş'un bütün ilçeleri ve köylerine her saat ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi

Toplu taşıma araçları saatlerinin çalışma saatleri dışında taksi ile de Varto merkezine gidebilirsiniz. Otogara yakın konumda durağı bulunan 0505 45 147 09 45 numaralı Varto Taksi’yle 5 dakikalık bir yolculukla istediğiniz yere kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Taşhan - Varto otobüs bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?
expand_more
Enuygun, Taşhan - Varto otobüs seferleri için arama yaptığınızda bu rotada sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip direkt olarak karşılaştırıyor. Böylece aradığınız tarih için farklı firmaların Taşhan - Varto seferlerini bir arada görebilir ve en uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.
Taşhan - Varto otobüs bileti nasıl alınır?
expand_more
Enuygun.com web sitesine girin.
Üst banttan “Otobüs Bileti” butonuna tıklayın.
Karşınıza çıkan widget’ta “Nereden” sorusunda Taşhan seçin.
“Nereye” sorusunda Varto yazarak gideceğiniz ilçenin olduğu seçeneği tercih edin.
Seyahat edeceğiniz tarihi de girerek “Otobüs bileti bul” butonuna tıklayın.
Sonrasında karşınızda Taşhan - Varto seferleri sıralanacak.
Bütçenize uygun ve seyahat etmek istediğiniz saate uygun bir seferi seçerek “Seç” butonuna tıklayın.
Karşınıza çıkan alanda hangi koltukta oturmak istediğinizi ve cinsiyetinizi seçin.
“Onayla ve devam et” butonuna tıklayın.
Karşınızda açılacak rezervasyon sayfasında önce E-posta ve cep telefonu bilgilerinizi girin.
Sonrasında Ad-Soyad ve T.C. Kimlik No bilgilerinizi girerek ödeme bilgileri adımına geçin.
Kredi kartınızla ya da banka kartınızla ilgili bilgileri girerek “Satın Al” butonuna tıklayın ve satın alma işleminizi tamamlayın.
map placeholder
expand_less