Sarımsaklı - Ankara Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
Yaklaşık Seyahat Mesafesi
508 km
Yaklaşık Sefer Süresi
10 sa 10 dk
En Son Satış
30 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
500 TL
Günlük Sefer Sayısı
3 Sefer noktası
Popüler Otobüs Firmaları
Pamukkale Turizm

Ankara Seyahat Rehberi

Sarımsaklı Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Ege’nin en sevilen tatil destinasyonları arasında bulunan Sarımsaklı, yerli ve yabancı turistleri daha çok yaz aylarında misafir ediyor. Sarımsaklı ile otogar arasında oldukça kısa bir mesafe olması nedeniyle buraya yürüyerek ulaşmak mümkün. Ayvalık’la arasında yaklaşık 7 kilometre uzaklık bulunan otogara buradan ulaşmak için ise belediye otobüsü, minibüs ya da taksi kullanabileceğiniz gibi ücretsiz yolcu servislerini de tercih edebilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Ayvalık’tan kalkan ve Badavut istikametine giden şehir içi otobüsleri kullanarak Sarımsaklı Otogarı’nda inebilirsiniz. Bu araçların belirli aralıklarla kalkıyor olması nedeniyle mutlaka öncesinde kalkış, son sefer ve hareket saatlerini öğrenmenizde fayda var.

Minibüsler

Ayvalık ve çevre ilçelerden Sarımsaklı Otogarı’nın önüne kadar giden minibüsleri tercih edebilirsiniz. Her yarım saatte bir hareket eden minibüsler, uygun fiyatlı ulaşım seçeneği olarak karşımıza çıkıyor.

Taksi

Şehrin hemen her yerinde 24 saat hizmet veren taksilerle hem hızlı hem de konforlu bir yolculuğun ardından Sarımsaklı Otogarı’na ulaşmanız mümkün.

Ücretsiz Yolcu Servisleri

Sarımsaklı Otogarı’ndan kalkacak şehirler arası otobüsünüzün ücretsiz olarak müşterilerine sunduğu yolcu servisleri ile merkezden ve civar ilçelerden otogara gidebilirsiniz.

Ankara Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Her gün binlerce yolcuya hizmet veren Ankara Terminali’nden şehir merkezine ulaşım için pek çok ulaşım alternatifi sunuluyor.

Ankaray

Terminal içerisinde bulunan Ankaray metro istasyonundan şehrin pek çok noktasına kolayca gitmeniz mümkün. Sabah 6:00’dan gece yarısına kadar hizmet veren Ankaray, terminalden şehir merkezine ulaşım için en çok tercih edilen yollardan biri.

Yolcu Servisleri

Terminal içerisinde onlarca otobüs firması hizmet veriyor ve çoğu firma yolcularına ücretsiz yolcu servisi sağlıyor. Bu servisler her yarım saatte bir kalkıyor ve şehrin belirli ana noktalarına ulaşmanızı sağlıyor.

Belediye Otobüsleri (EGO)

Terminal çıkış kapısı önünde bulunan otobüs duraklarından kalkan442-3, 419, 479, 417, 545, 230-3, 419 A, 479, 484, 417, 217, 511-3, 573, 521-3, 512-3, 524, 564, 537, 573 ve 511 numaralı otobüs hatları ile Ankara’nın her semtine kolayca ulaşabilirsiniz.

Minibüs

Terminalden 2 dakika yürüyüş mesafesindeki Mevlana Bulvarı’nda minibüs durağı bulunuyor. Minibüslere terminalden şehrin hemen her semtine kolayca gidebilirsiniz.

Taksi

Terminalin çıkış kapısı yanında 7 gün 24 saat hizmet veren taksi durakları bulacaksınız. Taksi hizmetini kullanarak şehrin her yerine hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Sarımsaklı - Ankara Otogarı Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs FirmasıBilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
Pamukkale Turizm500 TL310 sa 10 dk
map placeholder
expand_less