Sapes Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Sapes Hakkında

Günde ortalama bir otobüs seferinin düzenlendiği ve İstanbul’dan yaklaşık 7 saat süren otobüs yolculuğu ile ulaşılabilen Yunanistan’ın Sapes kasabası, Doğu Makedonya ve Trakya’nın yakınındaki Rhodope bölgesinde konumlanıyor. Toplamda 354.596 kilometrekarelik bir alanı kaplayan Sapes’in nüfusu ise 8 binden fazla. Edirne’nin Keşan ilçesinden Sapes’e otobüsle ulaşım süresi ise sadece  3 saat.

Geneline ılıman iklimin hakim olduğu Sapes’e gitmek için en uygun dönem, bahar ayları. Sapes’te en yüksek sıcaklıklar (33,6 derece) haziran, temmuz ve ağustos aylarında görülürken, en düşük sıcaklıklar da aralık ve ocak aylarında yaşanıyor. Sapes’in en popüler yeme içme mekanlarından biri olan ve Parko Sapon’da yer alan Mparaki’de leziz Yunan yemeklerinin tadına bakabilirsiniz. Ayrıca Makedon ve Trakya mutfaklarına özgü lezzetler tatmak isterseniz, yönünüzü Papadima Adoniou’daki Melissa Restaurant ya da Laistis 14’teki Klimataria’ya çevirebilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Sapes otobüs bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?
expand_more
Enuygun, Sapes otobüs seferleri için arama yaptığınızda varabileceğiniz otogarlara seferi olan firmaların anlık verilerini direkt olarak çekip karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için farklı firmaların Sapes otobüs seferlerini bir arada görebilir ve en uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.
map placeholder
expand_less