Pamukova - Ankara Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Ankara Seyahat Rehberi

Pamukova Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Sakarya merkezine 45 kilometre uzaklıktaki Pamukova Otogarı’na ilçe merkezindeki resmi daireler, ana caddeler ve birçok mahalleden yürüyerek kısa sürede gidebilirsiniz. Otogara ulaşım için belediye otobüsleri, minibüsler ve taksiler de hem ilçe merkezinden hem de Sakarya ve çevre ilçelerden yolculara ulaşım hizmeti sağlıyor.

Belediye Otobüsleri

İlçe içinde hemen her cadde ve mahallede duraklarını görebileceğiniz belediye otobüsleriyle SUBÜ Pamukova Meslek Yüksekokulu, Pamukova Devlet Hastanesi, Pamukova İlçe Jandarma Komutanlığı, Fatih Caddesi ve Pamukova Tren İstasyonu gibi birçok yoğun noktadan da yolcuların otogara ulaşımını sağlıyor.

Pamukova-Mekece-Adapazarı arasına ulaşım sağlayan otobüsler ise her gün sabah saat 06:00 ile 19:30 arasında her yarım saatte bir yolculara hizmet veriyor.

Minibüsler

Hem ilçe içi hem de ilçeler arasında ulaşım hizmeti sağlayan minibüslerle de Cumhuriyet Mahallesi, Yenice Mahallesi, Gökgöz Mahallesi gibi büyük mahallelerinden veya Pamukova Birlik Kooperatifi minibüsleri ile Sakarya’nın 16 tane ilçesinden ve köylerinden her saat Pamukova Otogarı’na ulaşmanız mümkün.

Taksi

Ankara Caddesi’nde hizmet veren Pamukova Taksi durağından 0264 551 54 58 telefon numarasından taksi çağırarak hem Pamukova Otogarı’na hem de ilçe çevresindeki turistik noktalara uygun fiyatlarla gidebilirsiniz.

Ankara Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Her gün binlerce yolcuya hizmet veren Ankara Terminali’nden şehir merkezine ulaşım için pek çok ulaşım alternatifi sunuluyor.

Ankaray

Terminal içerisinde bulunan Ankaray metro istasyonundan şehrin pek çok noktasına kolayca gitmeniz mümkün. Sabah 6:00’dan gece yarısına kadar hizmet veren Ankaray, terminalden şehir merkezine ulaşım için en çok tercih edilen yollardan biri.

Yolcu Servisleri

Terminal içerisinde onlarca otobüs firması hizmet veriyor ve çoğu firma yolcularına ücretsiz yolcu servisi sağlıyor. Bu servisler her yarım saatte bir kalkıyor ve şehrin belirli ana noktalarına ulaşmanızı sağlıyor.

Belediye Otobüsleri (EGO)

Terminal çıkış kapısı önünde bulunan otobüs duraklarından kalkan442-3, 419, 479, 417, 545, 230-3, 419 A, 479, 484, 417, 217, 511-3, 573, 521-3, 512-3, 524, 564, 537, 573 ve 511 numaralı otobüs hatları ile Ankara’nın her semtine kolayca ulaşabilirsiniz.

Minibüs

Terminalden 2 dakika yürüyüş mesafesindeki Mevlana Bulvarı’nda minibüs durağı bulunuyor. Minibüslere terminalden şehrin hemen her semtine kolayca gidebilirsiniz.

Taksi

Terminalin çıkış kapısı yanında 7 gün 24 saat hizmet veren taksi durakları bulacaksınız. Taksi hizmetini kullanarak şehrin her yerine hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Pamukova - Ankara Otogarı Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs FirmasıBilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
map placeholder
expand_less